Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi lenne a véleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi lenne a véleménye egy ilyen lányról? (fiúk/lányok) 14-16 éves korosztály

Figyelt kérdés

Külső:

165 centi

Hosszú barna alul vörös haj mindig jobb oldalt.

Barna szem.

Nem sminkel de igényes a külsejére.


Belső:

Szerényebb tipus mégis tudja magárol hogy milyen.

Tisztában van önnmagával.

Hirtelen haragú de nem haragtartó.

Ha valakit szeret azt félti legyen barát vagy szerelme vagy családja.

Mindent megtesz azért hogy a számára fontos emberek lelki és testi biztonságba legyenek de ha nem figyelmeztetik önnmagáról teljesen elfeledkezhet és saját épségét kockáratéve folytatja a védelmet...

Elég érzékeny de kívülről ezt csak azok láthatják rajta akik igazán ismerik vagy törődnek vele.


Egyébként kedvds segítőkész viszont elvont humorú (ezalatt azt értem hogy nem feltétlen vicces az másoknak mint ami neki igen de álltalában minden vicc vagy poén 3rhető számára)


Lányok ti barátkoznátok ilyen lánnyal?

Fiúk esetleg összejönnézek ilyen lánnyal?


(És se párkeresési szándék se barátkeresési csak egyszerűen érdekel ugyanis sokan fordulnak el tőlem)


Ha valakinek unszimpatikus lennék kérem írja le mért.



2017. jan. 14. 13:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hasonlitasz ram ezek alapjan, szoval szerintem tuti joban lennenk:)

17/L

2017. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Értékes csajszi vagy. Azért is mert nem feltétlenül megfelelni akarsz másoknak, mivel nem csak a jó dolgokat írod le magadról, viszont ennyiből egyáltalán nem lehet megismerni senkit. Lehet valaki számára nem lenne elvont a humorod, lehet valaki számára vicces lenne a hirtelen haragúságod stb stb.:D Viszont arra figyelj oda, hogy egyetlen emberrel leszel biztosan együtt életed végéig, az pedig saját magad vagy. Pont ezért a túlzott önzetlenség azért lehet hogy nem mindig nyerő. Tehát úgy védj meg másokat, hogy az senkinek ne legyen a kárára, és ne másoknak kelljen figyelmeztetni;D(mert akkor egyből nem is a másikat kell megvédeni hanem téged, és ez egy láncreakciót indít el, ami csak rosszabbít a helyzeten)

Tudnak vigyázni magukra az emberek ha akarnak;D Félteni se kell őket, teljesen felesleges. Csak saját magadban csinálsz feszültséget ezáltal. Ha valami baj történne velük, úgyse tudnál már rajta változtatni, azzal meg nem akadályozod meg hogy félted őket, sőt ezzel a saját környezetedre is negatív hatással vagy, pont azokra akiket szeretsz. Tudnak vigyázni magukra;D


Kb ennyi, remélem kielégítő a válasz.

2017. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne változtass magadon, mert ezek így nagyon jó tulajdonságok, amik szerintem minden fiúnak tetszenek. Nekem egyedül az nem jön be csak, hogy mindig jobb oldalt vana hajad. De ez meg egyéni problémám. 15F
2017. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek


De a féltésen nem tudok változtatni... Trauma... És a miatt alakult ki. Magamat nem hanyagolom el ezt nem így kell érteni csak pl a családtagjaim biztonságáért akár az életemet tudnám áldozni de tudom hogy nincs rá szükség


Vagy kissebb dolgok pl ha nincs kaja addig nem eszek még öcsém jól nem lakik vagy ilyenek...

Tehát kissebb károkat okozok magamnak de ezeket idővel helyre tudom könnyen hozni

2017. jan. 14. 14:27
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as ez azért vn mert egyszerűen máshogy kényelmetlen😄

Nehéz a hajam. De mondjuk összefogva is van csak nem az a jellemző.

2017. jan. 14. 14:28
 6/18 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok. Belsore szep vagy (a leírtak alapján), külsőre nem tudhatom (ugy ertem, hogy nem tudhatom, hogy fura-e az orrod, hogy all a szemed, meg ilyenek). Azt sem írtad le, hogy milyen a testalkatod.
2017. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Testalkatilag nem vagyok sovány de duci se. Olyan... Átlag...


Talán külsőre lehet baj hogy kicsit hanyag a tartásom ha fáradt vagyok de egyébként szerintem semmi más úgy igazán. Az arcom is átlagos.

2017. jan. 14. 14:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Tudom hogy mire gondolsz. De így akkor sincs egyenlőség megint. És ezt nem csak magad miatt kell csinálnod, hanem pont hogy az öcsédért. Ezzel nem jót teszel, hiába gondolod azt. Ha te éhezel akkor hogy lakhatna jól az öcséd jóízűen? Egy erős ember inkább megoldja a helyzetet, minthogy a saját kára által mindenkinek rossz legyen.


Olyan vagy mint anyám. Most még csak kis dolgok vannak, de később ez a sok kis dolog várat épít. Amibe benne akarsz élni, mert jónak hiszed. De ne tudd meg hogy hányszor hányta anyám a szememre, hogy ő mindent megtesz értünk(szavak nélkül, és persze mindenki nagyon nagylelkű emberként ismerni, meg jóként tekintenek rá, ahogy valszeg rád is fognak akik nem látják át ezt), és kb ezáltal próbál irányítani(tudatalatt, de ha nem helyesel dolgokat ez az emberke, tehát az ilyen személyek mint te vagy az anyám, az emberek ilyenkor valamit vissza akarnak adni úgyszint tudatalatt, tehát úgy próbálnak viselkedni, ahogy ez az emberke szeretné látni őket), ezt hívják érzelmi zsarolásnak. MERT ÉN NEM KÉRTEM TŐLE, hogy megtegye ezt vagy azt. És ez fel is idegesít. Úgy érzi az ember, hogy tartozik neked ilyenkor, pedig te választottad ezt. Ezt ne csináld, mert bűntudatot kelt a másikban. És ezt még nem is kell elmondanod az öcsédnek vagy senkinek, meg még tudnia se kell, de érezni fogja, látni fogja ahogy ránézel.

2017. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezért fontos az, hogy saját magunkat ne helyezzük a másik alá. Ez egyszerűen nem egészséges, nem jó másoknak sem, nem csak neked. Másik véglet pedig, hogy ne is helyezzük magunkat mások fölé, de nálad ezzel nincs gond. Minden ember egyenlő, ha annyi kaja van, akkor mindenki egyenlő részt kapjon. Ne legyen már az hogy az öcséd megeszik mindent, csak mert te inkább töröd ketté képletesen a saját gerinced.
2017. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Értsd meg. Trauma miatt vagyok ilyen.

Nem célom az érzelmi zarolás.

Nem akarok senkinek se rosszat.

Én ilyen vagyok.


Képes vagyok változni vagy ezt gátolni de örökké és mindenkinél nem. Egyyzerűen ha bajuk esik akkor meg nekem van bűntudatom.

2017. jan. 14. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!