Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nektek mi a velemenyetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek mi a velemenyetek arrol, ha egy lanynak plasztikazva van az orra?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Mű. A lányt szeretném szeretni, nem a műanyagot.

Ettől még szerethetem a lányt, de soha nem lehetek biztos benne, hogy a mű dolog nincs benne a dologban.

2017. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinosabb lett tőle akkor még örülök is neki :)
2017. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne mű? Egy orr plasztikában semmiféle műanyag nincs, kiszedik egy részét a porcnak és annyi. Én örülnék is neki, szeretem ha egy lánynak egyenes vagy kicsit pisze, de semmi képpen sem dudros az orra (nincs hatással rá mennyire szeretem, de ha választani kell...). 20/f
2017. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!