Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk véleményére lennék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleményére lennék kíváncsi. Mi a véleményetek a néptáncos lányokról? Kort is írjatok 14L

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
közömbös, nem előny, nem hátrány, míg ha mondjuk rendes táncos (hip-hop,rocky,stb) az valamilyen szintű előjel hogy vigyáznia kell a külsőjére és olyan a stílusa is, nem véletlen választotta azt az irányt, míg a néptáncosokról kb semmi stílus nem tudok személy szerint levenni csak hogy vidékiek és ez volt a városban/faluban 17/F
2017. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Miert, a neptanc miert nem rendes tanc? Az osszes tobbi ag az osi nepi ritusokbol, mozgasokbol fejlodott ki. Mellesleg Budapesten es megyeszekhelyeken meg tobb a lehetoseg neptancot tanulni, mint videken. Na meg ez a semmi stilus duma, lol...ennyi erovel meg a tobbi tancos mind agyatlan kis pitsa es csak a kulsejevel foglalkozik. Minden tancban es egyaltalan minden sportban van valami ertek, a labdajatekoktol a tajfutasig. A neptancosok pl.tobbnyire hagyomanyorzok, ami szerintem nagyon szep dolog.
2017. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nalam elony lenne ha a lany neptancol. Szerintem meg talan jobb is hogy nem a mai stilusban tancol, de ez csak az en velemenyem
2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

16f

2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Annyira birom amikor valaki azt hiszi hogy csak a falvakban vagy a kisebb városokban táncolnak,táncoltak az emberek. Ez hatalmas tévedés. Amíg kisvárosban laktam nem sok lehetőség volt rá és nem is számított népszerűnek,de most hogy nagyobb városban lakok látom,hogy nagyon sok embert érdekel a néptánc,a hagyományőrzés.És a tánccsoportok is komolyabbak.
2017. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!