Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek összérő a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek összérő a combotok? Ha igen, akkor azért mert husisabb, ducibb, vagy azért mert izmos?

Figyelt kérdés
Ha a válasz alá írnátok kort is, azt megköszönném :)

2017. jan. 15. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem felül összeér de biztos nem az izomtólxd 14/L

Azért írok egy magasságot és kilót hogy azért el tudd képzelni az alkatomat. 162cm 54kg.^^

2017. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Már ne is haragudj, de ez az összeér, nem ér össze egy orbitális fa$zság, ami által a már 2kg pluszban lévő csajok sz.rul érzik magukat, mert ez is egy kikúrt divat lett.
2017. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felül összeér, de se izmos, se duci nem vagyok.

16l

2017. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ki mert nekem az jön be ha összeér, de mindegy :D
2017. jan. 15. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ér össze az egész lábam csak a térdemnél. 162cm/46kg 16/L
2017. jan. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem ér össze mer gebe vagyok :"D Nem baj most elkezdtem hízókúrázni (nem azért hogy összeérő combjaim legyenek ><) szóval pár hónap és olyan jó csaj leszek hogy azonnal magamba fogok szerelmesedni :D

Egyébként általánosban volt több olyan osztálytársam akiknek összeértek a combjaik, de csak az egyiküknek volt valami brutál izmos lába, a többiek kis dundik voltak.


16/l

2017. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Összeérnek, mert husis vagyok. :D

Viszont én ezt nem igazán szeretem, mert az összes farmeremet kidörzsölik a combjaim és mindig kiszakadnak😒😄

17L

2017. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem osszeer,pedig vekony vagyok. Viszont dolgozom rajta,mert nem tetszik. Eleg furan nezek ki ugy,hogy tiszta sovany vagyok,combra meg rendesen hizok.

16L,170cm 45 kg.

2017. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem összeér de én nem vagyok dagadt se husis.Meg sportolok is.De sztem ronda ha nem ér össze.Edzésen is van egy olyan csaj akinek elfér egy traktor a 2 lába között és nem valami szép.De ízlések és pofonok.14/L
2017. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem er ossze, valami oknal fogva eleg vekonyak a labaim :D Izom van rajtuk, mert guggolok meg mindegy ilyen finomsag, de nem er ossze. A bokaimat ha osszeerintem csak a terdeim kozott van 3 ujjnyi res. Nincs O labam. A legvastagabb reszet a combomnak aterem a ket kezem huvely- es mutatoujjaival. Meg ilyen meroszalagos kerdesek miatt le is mertem, 45 cm.

Szerintem csinos tud lenni a vekony lab is, illetve az ossze nem ero egyedek is, hiszen azokat noiesebbek gondolom :3

173 cm/16L

2018. dec. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!