Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok barátnőt, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok barátnőt, mert félek a barátaim véleményétől, miért?

Figyelt kérdés

(16 éves, tizenegyedikes fiú vagyok.)

Vegyünk egy éppen aktuális példát.


Van egy lány, aki nem néz ki rosszul. Kicsit kislányos, de mivel még csak nyolcadikos, ezért max 1 éven belül kinövi ezeket, aztán valószínűleg egy 10/10-es, művelt csaj lenne belőle.

Őszinte leszek, én nagyon toleráns vagyok a lányokkal kapcsolatban. Tehát rengeteg gáz hülyeséget eltudok viselni, nem akadok ki apróságokon (sajnos néha még azon se, amin ki kéne akadni) és külsőt illetően sincs hatalmas elvárásom.

Szóval tetszik a lány, beszélgetek vele, úgy érzem, hogy én is tetszem neki, de valószínűleg nem lesz belőle semmi, mert a külvilág miatt nem merek lépni.

Ez elég hülyén hangzik, de tényleg így van! Már megtanultam nem félni az aktuális csajtól, de elkezdtem rettegni a külvilág véleményétől.

Leginkább a barátaim/közelebbi ismerőseim véleménye aggaszt.. Nyilván, nem lenne semmi komolyabb következménye annak, hogy lett egy barátnőm, max poénkodnának a korával/hülyeségeivel (ami igazából belefér), de valamiért mégis nagyon félek. Nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy mitől..


Igazából már volt olyan csaj, akivel azért nem mentem el randizni, mert úgy éreztem, hogy a barátaim gáznak gondolnák a leányzót.

Ez nem ürügy vagy üres kifogás, tényleg emiatt nem merek barátnőt szerezni...


Mit tehetnék?

Igazából fogalmam sincs mit várok most, mert a 'Ne félj annyira' válaszokkal semmire nem megyek, de magamon sem tudok hogy segíteni, mert megbénít a félelem (milyen drámai)


2017. jan. 15. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy a barátaid valószínűleg magasról tesznek rá, hogy te mit gondolsz a barátnőjükről. Örülnének, ha lenne barátnőjük.

Szóval te se foglalkozz velük.

2017. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Legyen meg a saját határozott véleményed a dolgokról! Gondolj bele pl:

Szerinted a barátnőd jól érezné magát a barátaid közt?

Neked lenne rossz, vagy neki lenne kényelmetlen a „külvilág" véleménye? Kettőtök közül melyikőtöket érnék a negatív vélemények?

Ja, és ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem számítanának a „többiek"!

2017. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!