Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ezt érzem? 17L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezt érzem? 17L

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2éve vagyok együtt. Bármit megtennék érte,ő mindennél fontosabb számomra.Nála érzem azt először hogy szerelmes vagyok.És itt jön a bibi: sokszor fantàziálok arról milyen lenne mással ágyba bújni :/ Persze ezt nem mutatom a külvilág felé,senki nem vesz észre ebből semmit.Másrészt soha nem tenném meg ezt vele,mert gusztustalan lenne.De annyira fura.Ti mit gondoltok erről?
2017. jan. 15. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat errol most eszembe jutott egy konyv amiben egy csaj ugyanezt erezte es utana ki is probalta de nem arulta el a baratjanak aztan amikor kiderult a hazugsag akkor azt mondta h nem volt jo es hogy megbanta.

Szoval persze biztos nornalis

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Rasszista vagy!! Milyaz h sargaval nem???

Szegeny repa a szarmazasa nelkul eliteled!!

2017. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogyne lenne az.
2017. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, és hidd csak el, ha jön egy jo srác, két pillanat alatt ledumálja rolad a bugyit.

Ha szeretnéd a barátodat, egy másodpercig sem fordulna meg a fejedben hasonlo sem (az én párom nem Adonisz, sokkal jobb pasik rohangálnak az utcán, de csak rá tudok gondolni, a szexet pedig el sem tudnám mással képzelni)

De annyi gerinc legyen benned, hogy mielőtt szétteszed másnak, a sráccal szakitasz.

2017. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!