Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fú megkérdezi a lánytól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fú megkérdezi a lánytól hogy "tetszem vagy tetszettem neked? " Akkor az mit jelent? 15/L

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamra ráírtam újévkor hogy "Boldog újévet" és írta hogy neked is majd beszélgettünk és utána azt kérdezte hogy "Ha már így újév van meg minden kérdezhetek valamit? Nem ,,nagyképűségből" meg semmi csak egy kérdés lenne." én meg azt válaszoltam hogy persze, de tudtam hogy mit akart kérdezni és ezután írta hogy " tetszem vagy tetszettem neked?". Én meg elmondtam neki és kérdeztem tőle hogy ennyire feltűnő voltam és azt mondta hogy igen. De 3 fiútól is megkérdeztem és azt mondták hogy senki nem lehet ennyire feltűnő. Most tetszem neki vagy mi van most?

2017. jan. 16. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy reagált rá?
2017. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha leírod kicsit hosszabban a történetet megpróbálok segíteni. ^^
2017. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én rá írtam higy boldog újévet és elkezdtünk beszélgetni, de rövid a beszélgetés. Kérdezte hogy buliztok/buliztatok? És mondtam neki hogy igen most is tart de én már a földön fekszem(nem részeg voltam hanem beteg) és kérdezte hogy mennyit ittál és mondtam hogy semennyit. Majd megkérdezte hogy kérdezhez-e valamit és írta hogy ha fáradt vagyok akkor had aludni én meg mondtam neki nyugodtan kéddezzen. Nos megkérdezte hogy tetszett vagy tetszeik-e nekem. Megkérdeztem hogy ugye nem mondod el senkinek és monda hogy nincs sekinek semmi köze ehhez. Én írtam hogy tetszik és megkérdeztem hogy honnan tudta meg és azt mondta hogy kicsit feltűnő viselkedés. És azt mondtam hogy gondoltam nem tudok nem feltűnő lenni. Erre azt írta hogy azt észre vettem elég sokszor. Majd írtam hogy ugye barátok maradunk és mondta hogy Istenem hát persze. Majd mondta hogy hagylak aludni inkább pihenjél. És ennyi. :/
2017. jan. 17. 06:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem kerdeztel ra, hogy te bejössz e neki?
2017. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert ilyen még nem volt hogy egy fiú megkérdezi tőlem hogy tetszik-e nekem! Nem tudtam hogy mit tegyek/válaszoljak. Meg állítólag van barátnője de nem látszik rajta hogy járna valakivel.
2017. jan. 17. 09:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg nem is mertem megkérdezni, mert félek hogy visszautasít mint mások.
2017. jan. 17. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!