Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így barátokat találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet így barátokat találni?

Figyelt kérdés

Valaki van még ilyen helyzetbe?

Külföldön lakok és még fiatalabb 13 éves voltam mikor kiköltöztem szüleimmel és akkor nem nagyon érdekelt,hogy lesznek e barátaim vagy nem...

Eltelt pár év viszonylag megtanultam a nyelvet van pár barátom de olyan rendes társasági köröm félek,hogy nem lesz mert azért mégis más kultúra meg minden.Az otthoni barátaimat meg látom,hogy ők már beilleszkedtek én meg még mindig nem, és nem is vagyok olyan könnyen barátkozós...

Valaki van még ilyen helyzetbe, és ha igen ti be tudtatok 100% -ban illeszkedni egy idő után?


köszi :) 16l



2017. jan. 16. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen helyzetbe vagyok. Sajnos elég visszahúzódó vagyok és nem sikerült barátokat szereznem. Az a baj hogy az osztály társaimmal az elejétől tudatosan nem akartam kapcsolatot építeni most az utolsó évbe meg már így viszonyulnak hozzám. Még nem sikerült de az a célom hogy nyitottabb legyek az egyetem megkezdésétől hogy sikerüljön barátokat szerezni.
2017. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában vagyok másfél éve, nekem sincsenek barátaim, de nem is lesznek. Én nem szeretem a társaságot. Örülnék 1-nek, de nem lesz, mert nem barátkozom. És igen, így nyilván barátnő sem lesz, de ez van. Megszokom majd...De ha akarsz, akkor majd lesznek barátaid.
2017. jan. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és sok sikert nektek is :)
2017. jan. 17. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!