Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kulfoldon el könnyen tudott baratokat talalni?

Figyelt kérdés
Esetleg velemenyek is erdekelnelek. Kinek mi a tapasztalata.
2017. jan. 7. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bejönnek a terveim és itt lesz a kérdés, jövő októberben válaszolok.
2017. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nehezen, és azok se igaz barátok lettek
2017. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Barátokat azt még nem tudom, de amikor a haveromhoz mentem 1-2 hétre aki Ausztriában él, már az első nap 2 csaj szólított le a buszon és az utcán! Mindketten szépek voltak, és az egyik mondta is, hogy jajj minden jó pasi magyar! (amikor ez kiderült)

Ilyesmi egész életemben egyszer fordult elő Magyarországon, ami egy nap alatt kétszer is Ausztriában. Én is nagyon várom már, hogy kiköltözzek, még 1 év a diplomáig, és egyből irány punciország!

2017. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem időbe telt, de nem volt különösebben nehéz. Mondjuk én alapból nyitott, barátságos ember vagyok. Viszont ezek jóval felszínesebb kapcsolatok, mint az "otthoni", évtizetes barátságaim, de azok sem tűntek el, úgyhogy megvan az egyensúly.
2017. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Haverokat talaltam konnyen amikor kint eltem, birom a kulfoldieket, de nyilvan nem eletreszolo baratsagok lettek, mivel nem maradtam nagyon sokat ott.
2017. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen magyar közegben is a legnehezebb dolog barátságot kialakítani, le a kalappal az előtt, akinek ez külföldön sikerült!
2017. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!