Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne a követendő példa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a követendő példa?

Figyelt kérdés

10. osztályos lány vagyok, az átlagosabb fajtából. Van valami, amit nem igen értek...

Van az évfolyamunkban egy lány, hogy egyszerűbb legyen, hívjuk most Leának. Nagyszájú, a tanulmányi átlaga a béka feneke alatt van, tehát nyilván a tanárok nem kedvelik. Viszont a diákok, na ők már annál inkább! Csak tudnám, miért... A többi lány szerint Lea nagyon szép és kedves lány, a fiúk meg odavannak érte. Hát... Konkrétan lazán hagyja, hogy mindenki fogdossa, mintha totál természetesnek venné, hogy a seggét taperolják. Már rengeteg pasija volt, de 2-3 hónapnál több ideig egyikkel sem járt - és a szakítás után egy-két héttel már mással van. És mindig a nagymenő fiúkkal jön össze, akik egy jó része szerintem nem is érett egy kapcsolatra (komolyan, volt, amelyik simán rácsapott más lány seggére, miközben Leával járt, aki hozzá se szólt ehhez!)

Az öltözködése természetesen mindig a legújabb divat legdrágább cuccaiból áll, egyedi stílusa szerintem nincs is. A lányok többsége, mint már mondtam, nagyon kedveli, szerintük aranyos, rendes, gyönyörű lány.

És még én vagyok a nemnormális, mikor egyszer, a barátnőimmel folytatott beszélgetés során a "liba" jelzővel illettem. Mindenki totál meg volt botránkozva, hogy mégis hogy merek ilyet mondani...


Szóval, szerintetek is én vagyok a hülye, hogy nem kedvelem "Leát"? (akinek nyilván az igazi nevét nem fogom kiírni) Fiúk, nektek tényleg az ilyen lányok jönnek be? És lányok, komolyan az ilyenekkel barátkoztok?



2017. jan. 17. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Futó kapcsolatra, lazulásra bejön egy ilyen lány, de tartós kapcsolat nem várható tőle, amíg nem változik.
2017. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 10-es lány! :)


Nyilván nem ez a követendő példa, de ez nem most fog kiderülni, hanem 6-8 év múlva, amikor Lea bolti eladó lesz, te meg azzal foglalkozhatsz, amivel szeretnél! :)

Mindenki mást tart fontosnak. Van, aki jól szeretne tanulni, mély emberi kapcsolatokat kiépíteni, más meg csak egyszerűen figyelemre vágyik, meg arra, hogy foglalkozzanak vele mindenáron. Gondolj abba is bele, hogy mi lesz a célja egy hozzád közeledő fiúnak, és mi lehet egy olyannak, aki Leához közeledik. Nem azt mondom, hogy téged nem fognak kihasználni, átverni, de jóval kevesebb az esély rá, mint nála, akivel most is csak egy dolog miatt vannak együtt. Tarts ki, én szeretem, ha valaki a többiekkel szembenálló véleménye mellett is kitart, szerintem ez tiszteletre méltó. Ha kettesben beszélgetsz egy-egy lánnyal, és elmondod nekik hogyan látod Leát, bizonyára egyet is fognak veled érteni.


Én is átlagos, visszahúzódó voltam. Nálunk egy Brigi nevű lány volt nagyszájú. Okosnak tartotta magát, de igazából messze állt tőle, érettségin ki is derült. Még csak a legújabb divat szerint se öltözőtt, megvolt a maga cigányos stílusa. Állandóan fel akart tűnni, hangoskodott, előadta magát. Teherbe esett, de elvetette. Naná, hogy "véletlen" az egész osztály tudott róla. Állandóan energiaitalozott, ritkán láttad anélkül. Mindig ő ment ki először cigizni. Szívesen hangoztatta, hogy ő mekkora füves, előfordult, hogy a suliba is hoztak be valami "cuccot". Osztálypénzt soha nem fizettek a szülei, elvből.

Az a perverz helyzet állt elő, hogy egyszer kiírt Facebookra egy botrányt keltő bejegyzést. Ez már sok volt a tanároknak, behívatták a szüleit. Miután a család "elbeszélgetett" a tanári karral, furcsa módon Brigit kedvelni kezdték a tanárok. Bármit megtehetett, mindent megúszott, ordibálás, cuccozás stb.

Engem rengetegszer megalázott. Volt, hogy csak kinevetett, de olyan is, hogy az osztály előtt flegmán odaszólt valamit, vagy rám fogott olyat, amit ő tett. Tisztában volt vele, hogy én vagyok az aki szembemegy a többiekkel, és mivel más a véleményem, nagyon egyszerű dolga volt támadni. Egyedül voltam, hagytam magam, Brigi szabad kezet kapott a tanári kartól. Megvoltak a maga barátnői, "csatlósai", te alapvetően az osztály többsége a valagát nyalta.


Eltelt hat év. Brigi látványosan megcsúnyult a cucctól. Most van egy gimi óta tartó párkapcsolata, amiben a Facebook meg a közös albérlet tartja a lelket, ha nem tudnám másoktól, én is azt hihetném, hogy boldogok együtt. A családi vállalkozásukban végez aljamunkát, amit szeret(!), ő elvan így.

Én azóta végeztem az egyetemmel, most fogok diplomázni. Mély, érzelmekkel teli kapcsolatokra törekedtem mindig, bár jelenleg nincs, egyiket sem bántam meg, mindegyik után épült a személyiségem, tanultam belőle. Az egyetem mellett irodában dolgoztam, most a szakmai gyakorlattal pedig egy álmom vált valóra, hiszen azzal foglalkozhatok, amivel szeretnék. Nem cigizek, nem vagyok drogos. Kevés barátom maradt, de ők tényleg mellettem állnak, támogatnak. Nekünk továbbra se fontos a látszat, nem akarunk megfelelni senkinek. :)


Ezt csak azért írtam le, hogy picit más szemmel tekints Leára. Nem minden arany, ami fénylik. Remélem, segített! ;)


egy egyetemista fiú

2017. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez alapján nem kehet objektív véleményt alkotni, mivel a te szemszögödből látom a lányt, úgy ahogy te lefested, lehet én másképp látnán a dolgokat, ha ismerném, mert az valóvan furcsa, hogy csak neked ez a véleményed róla.

Lényegében a leírás alapján én sem kedvelném, nem tartozna a szimpatiánsaim közé, de lehet tényleg kedves lány, amellett, hogy a szavaid alapján felszínes, buta, naiv és valószínűleg vagy megfelelési kényszerben vagy kitünési viszketegségben szenved, aminek a mögöttes okait szintén nem ismerjük.

2017. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Féltékeny vagy és iligy! Pedig hidd el, nincs mire.
2017. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Akkor van mire :D
2017. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hat errol sokat nem tudok mert fiu vagyok de egy lanynak mar azert legyen meltosaga ne hagyja hogy mindenki csapdossa a segget ezek amolyan csunya szoval ribik (mondjuk errol sokat nem tudhatok mert 13 vagyok szoval...

es ha valaki azt akarja ram mondani hogy kistejfogu 13eves vagy felvagott nyelvu az nyugodtan tegye meg mert nem birtam ki bocs)

2017. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!