Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak en latom ugy, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en latom ugy, hogy nemely 18-20 (vagy akar fejjebb is) eves fiuk igen csak gyerekesek? Tisztelet persze a kivetel! 19/l

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 21:25
 1/8 anonim válasza:
Ez nem korfuggo, de valoban igy van
2017. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 longlife ***** válasza:
És gyámoltalanok,bátortalanok...
2017. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagyunk gyerekesek.

Pont tegnap kaptam új legókat, nincs kedved átjönni, és építeni valamit?

20f

2017. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Ezért van sok tinilány idősebb fiúval, mint pl velem ;)

25F

2017. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
25 éves nagy legénynek üzenem, hogy ő bizonyára nagyon érett lehet, ha 18-19 éves lányokra nyomul, egy korabeli nő helyett...;) Egyébként én máshogy látom, a dolgokat. Nem lehet ráaggasztani egyik vagy másik nemre, hiszen mindig vannak kivételek. Sokkal nagyobb probléma manapság a felszínesség és az ordító műveletlenség. Annyira bosszantó, hogy egyetlen egy lánnyal akikkel eddig randiztam, nem tudtam elbeszélgetni komoly témákról, mert ha szóba jött pl. művészet vagy bármi más, néztek rám mint egy gyökérre miről hadoválok, mert olyan tudatlanok és ez nyilván fiúknál is előfordul. Szégyen, hogy manapság nincs igény a dolgok megismerésére. És sajnos nagyon sok ilyen buta lány van, És ismétlem, fiúknál is gyakran előfordulhat, de azért a lányokat sem kell félteni amilyen kő buta a többség...
2017. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös teljesen igazad van.
2017. jan. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem az RTL Klub-híradóból értesülök a világ történéseiről, ha érted. Te is olyan közegben mozogsz, ahol ezt tapasztalod. És mivel ennek a közegnek -nevezzük látens szubkultúrának- fő alapelve, hogy csak úgy lehetsz trendi, ha életed minden pillanatában ,,bulizol'', és szórod a pénzt, és ez látszik is rajtad (lásd: Kisgrófó-anomália, Éjjel-nappal Budapest, és társaik) nem csoda hát, hogy ennek a -sajnos nagy- körnek a tagjai ezt a modellt követik. Megoldás: van élet a ,,falon'' túl is!
2017. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaaaaaaaaaaaj most miééééért mondod eeeezt? gugygugygugygugygugy 23F
2017. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!