Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszéltem egy kedves lánnyal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem egy kedves lánnyal, találkozni akar velem beszélgetni, de közben állítása szerint mar masik pasival alakul neki. Mire veljem ezt a dolgot? A többi lent!

Figyelt kérdés

A történet a következő: Tegnap beszeltem egy lánnyal. Elotte, régebben már szintén megtörtént ez, csak valahogy abbamaradt. Ahogy most újból elkezdtünk beszélgetni, pár képcserelgetes utan felajánlotta hogy folytassuk telefonon. Így is volt. Nem túl sokat beszéltünk. A vége fele megkérdeztem hogy akar-e még valamit kérdezni. Felajánlotta hogy talalkozzunk, hogy mikor erek rá? Elotte mar emlegette hogy neki mar egy másik pasival is alakul, talan mar talalkoztak is. Mikor mondtam neki ezt a dolgot, azt mondta hogy "hát de nem úgy, hanem ő beszélgetni akar". Oké mondom legyen.


Szerintetek vannak komolyabb szándékai? Miért akarna találkozni és beszélgetni velem, ha csak haverkodni akar, mert neki mar alakul kapcsolata? A haberkodasnak mindig lennie kel valami kozos pontnak, például hobbinak. Na de kapcsolat szempontjából nem feltétlen kell jogy ez jelen legyen. Ez nekem ugy tunik mintha randizni akarna de haveri alapon? Meg az is meglepett hogy mar eleg hamar élő szóban akart velem beszélni, es a beszélgetés után se "dobott el".


Mit jelenthet ez? Akarhat valamit?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat! 22/F


2016. dec. 24. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakivel alakul valami, semmit nem jelent. Lehet te is érdekled, elköteleződve nincs, így szabad a vásár.
2016. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ő maga mondta, hogy nem úgy, csak beszélgetni akar. Nyilván nem akar semmi olyat, csak barátkozni.
2016. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"csak barátkozni"


Amúgy nem lenne célszerű hogy már a majdani komoly kapcsolatán belül baratkozna?😄 én értem amit mondasz, aznos neműek kozott. De egy lány miert akarna barátságból beszelni egy "idegen" fiúval? Főleg úgy hogy közös kapocs: Például hobbi, érdeklődési kört meg nem nagyon fedeztem fel... Na ezt nem értem.


Vagy ilyen létezik amit a kettes mond?

2016. dec. 24. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Sikerült az 1. választ értelmezni?
2016. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sikerult persze! Hulye azert nem vagyok, csak meg tovább bontogattam volna,
2016. dec. 24. 14:56
 6/8 anonim válasza:

Kell neki egy fiú barát. Most komolyan, vannak ilyen csajok akik "f***om kivan már a sok fake barinőmmel", inkább legyen egy fiú haverom. Vagy ha nem is pont ez.

A lényeg hogy fogadd el hogy márpedig van olyan hogy egy lány szeretne barátkozni egy fiúval mert pl jó fej vagy jót lehet vele beszélni (még ha nincs is menni közös bennetek). Komolyan, szerinted ha egy lány akar egy fiútól valamit akkor megmondja annak a fiúnak hogy "amúgy alakulgat egy másik sráccal"?

2016. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok ezen elmenni, hogy miért emlitené, hogy alalulgat masik pasival... Amugy meg az is lehet hogy azert mondja, hogy kicsit kuzdjek érte, ne érezzem magam nagyon a nyeregben... Nem lehet tudni😄 na mindegy. Amugy jól beraktam a tini párkapcsolatok közé 22 évesen!😄
2016. dec. 25. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat gondolsz bele.
2016. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!