Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 eves fiuk osszejonnetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 eves fiuk osszejonnetek egy 12 eves lannyal? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Peldaul: nagyon soka mondjak h erettebb vagyok a koromnal

Es fiuk zavarna ha egy lanynak nem a legszebbek a fogai? (Nem allnak teljesen egymas mellett?

Lanyok tapasztalatatok ?

Pls kort es nemet is irjatok :)

12/l



2017. jan. 21. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos, hogy nem.

Bár 16 vagyok, nekem olyan igényeim vannak, amiket egy 12 éves, még ha azt gondolja magáról, hogy érett, akkor sem tud nyújtani.

16/F

2017. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nem vagy érett, még egy 14 éveshez sem. Ha visszagondolok, mennyit változott mindenki abban az időszakban, nevetek ezeken a kérdéseken. Hiába hiszed azt, nem nagyon tud az átlag versenyezni azzal a plusz két, pláne három évvel többel rendelkezőekkel.

Általánosban több esélyed van, mint gimiben, nekem ez a tapasztalatom. Gimiben (7-ben) te vagy a legkisebb, ha nem valami menő ribi vagy, akkor le sem tojnak az idősebbek. Általánosban lehet esély.

Az összkép számít a legjobban, még mindig, a fenébe is, hányszor írja le az ember?

2017. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Fú, ha most visszagondolok 15 évesen arra, hogy milyen voltam 12 évesen, amikor azt mondták érettebb vagyok a koromnál, és el is hittem....hát hidd el, nagyon nem vagy érett attól, hogy ezt mondják. Még egy kislány vagy, nem tudod azt nyújtani egy kamaszodó fiúnak, amit szeretne, és amit egy 15 éves tud.
2017. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fenét vagy érettebb a korodnál ! Minden 2. KISlány ezt mondja. 12 évesen ne fiúzáson járjon az eszed, hanem játszál és tanulj.
2017. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Talán.
2017. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Lassan már az óvodás kislányok is pasizni fognak. Nem értem a mai fiatalokat. Tojashéj a se..ükön, de a kolbi az már menne. Én amikor ennyi idős voltam, azt sem tudtam mit jelent pasizni. Babáztam, legóztam, barátnőkkel hintàztam a téren stb...

Hova fajul ez a világ ?

2017. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan ismerősöm aki most 19.

Tehát 16éves srác összejótt egy 12v13 éves lánnyal. És 3évig eggyütt voltak. Most szakítottak...tehát vannak még csodák:)

2017. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ne vedd sértésnek.. de 12 évesen a francnak akarsz te pasizni?

Mindenki azt hiszi 12 évesen ,hogy érettebb a koránál , de ez hülyeség. Örülj annak ,hogy még csak 12 vagy és ne akarj túl hamar felnőni. 16 éves lány vagyok , tizenegyedikes és néha belegondolok abba ,hogy másfél év múlva érettségézni fogok és rájövök ,hogy mennyire gyorsan megy az idő. gyakorta visszasírom azt ami néhány éve volt.


Én is voltam hasonló helyzetben ,hogy ennyi idősen tetszett valaki és nincs is ezzel semmi baj , de néhány év múlva rájössz ,hogy mekkora hülyeség 12 évesen ilyeneken agyalni.

2017. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy itt írsz, és a gondolkodásmódod alapján, buta vagy közel sem érett.

Fogszabályzó meg segít egy ilyen problémán.

Ennyi idősen, csak azt érzed szükséged van valakire, és nem vagy érett hozzá.Lehet azt gondolod igen, de mondom, az alapján ahogy fogalmazol, és gondolkodsz semmiképp nem az érett kategóriába tennélek, pedig néhol van 1-2 érettebb 12 éves.

14/L

2017. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy picit még várj vele mert pl. ennyi idősen én (mondjuk pont nem gondoltam magam érettnek) mások azt mondták és így visszanézve hát közel sem voltam az. Bár lehet ez nálad máshogy van. És mivel létezik a GYEREKSZERELEM (ezt azért írtam így mert gyerek is lehet szerelmes vagy hiheti azt h szerelmes vagy kereshet barátot magának Ő dolga) így persze lehet barátod bár én személy szerint egy kissé korainak tartom de hát te nem én vagyok.
2017. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!