Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuuk! Osszejonnetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuuk! Osszejonnetek egy ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Külső: tengerkék szem, vilagosbarna mellig érő haj, 172cm magas, sportos testalkat hozzá arányos popsi és mell

Belső: tudatos, ha valamit eltervez addig csinálja míg véghez nem viszi az adott dolgot, magabiztos, életvidám, mosolygós, könnyen megtalálja mással a közös hangot, párkapcsolatba pici féltékeny, néha öntörvényű és flegma..

+: szabadidejében szeret kondiba járni edzeni, modellkedik,imádja a focit, na és persze Jason Derülo-t😄😄


2016. ápr. 11. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted hány választ kapol nemel?
2016. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Na...aki ennyire sok pozitív dologgal ír le valakit, vagy saját magát. Annak a fele sem igaz....tapasztalat.
2016. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Pozitív tulajdonságok mellé illene negatív tulajdonságokat is írni.
2016. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Most hiába szavaztál le
2016. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Érdeklődésfelkeltésnek jó, és ezek a tulajdonságok tetszenek, de hol vannak a rosszak?:D vagy pedig írj magadról részletesebben, ez így tényleg kevés:D
2016. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
eléggé bejövős :)
2016. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sokan nem szeretik, hogy szokimondo es beszologatos vagyok:D-ebbol adodik, hogy sokszor lebunkoznak..

feltekeny tipus:/

Retento makacs:D

Kicsit neha egos

Ha megbantanak, eleg sokaig "durcizok", de hamar kibekulok az illetovel-de sose felejtem el a dolgot!

2016. ápr. 11. 21:15
 8/15 A kérdező kommentje:
Talan a legrosszabb, hogy borzaszto turelmetlen:D
2016. ápr. 11. 21:19
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak elárultad végre magadról ezeket is, látod, máris szimpatikusabb vagy már csak a korrektség miatt is:D nameg fiúként egykét tulajdonságban még én is magamra ismertem:D
2016. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát alapból leheet hogy bejössz, de ahhoz tudnom kell melyik a kedvenc csapatod (foci) 😂😂
2016. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!