Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet\járhat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet\járhat a fejében?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel tobb mint egy eve beszelek virtualisan. (Telon is, kepek kuldese, videok) Napi szinten dumalunk, en kicsit jobban ra vagyok kattanva, de o is viszonozza a dolgokat, igaz, vannak vitak, altalam persze, de mindig kitart mellettem. Es mivel tudom, neha borzaszto hisztis vagyok, ezert nem tudom elhinni, h azert beszel velem, mert kedvel. Lenyeg: ma irtam neki, h csak azert ir vissza, h ne legyen bunko..lelkiismerete miatt. Erre azt irja, h figyeljek. Mondom, h mit.? Erre nem valaszol. Latta, de nem valaszol. Teltelt ket ora, es irtam, h most akkor nem fog valaszolni...es erre se ir. Miert.? Hozzateszem, barmilyen hulye voltam, mindig irt, es mondta is h mindig itt lesz.

2017. jan. 24. 19:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzateszem, haverok vagyunk
2017. jan. 24. 19:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztosan nem ér rá.Családi gondok,tanulás,stb... Ezer oka lehet.Meglehet hogy később visszaír.Vagy ha fáradt hozzá akkor majd holnap ír.Nyugodj meg, ha azt mondta hogy mindig ott lesz veled akkor vissza fog írni.
2017. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!