Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi járhat ennek a fiúnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elisabethh kérdése:

Mi járhat ennek a fiúnak a fejében?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már nagyon régóta tetszett, egy buliban ismerkedtünk meg majdnem egy éve. Nem beszéltünk igazából, csak köszöntünk az utcán. Amikor mindkettőnket ugyanabba a buliba hívták meg akkor kezdtünk el beszélgetni. A buliban amikor kettesben voltunk akkor bevallotta hogy én is tetszettem neki és smároltunk. Aznap együtt is aludtunk(semmi szexuális töltetű dolog!), beszélgettünk egy csomót, és egyszerűen nagyon jó volt vele. Többször mondta hogy milyen csodálatos vagyok, milyen mázlista velem, még azt is megígérte hogy írni fog. Amikor köszönés nélkül lelépett reggel akkor már sejtettem hogy ebből nem lesz semmi. A buli 2 napja volt, barátnőm kérdezte tőle mivan, erre csak annyit mondott hogy jófej voltam.. meg hogy a többit elmeséli élőben neki. Nekem azóta sem írt, és tudom hogy nem kéne de nagyon szarul érzem magam.. valaki mondja már meg hogy mi játszódik most le a fejében? Én rontottam el valamit? Mi változott 2 nap alatt? Vagy mit tegyek hogy helyrehozzam?
2016. szept. 18. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a mesélből nagyon az jön le hogy csak egy éjszakás kalandot akart de nem lett belőle semmi neki és ahelyett hogy tovább vitte volna kapcsolatba simán lelépett. Te nem rontottál el semmit csak rossz embert fogtál ki. Mit akarsz helyrehozni? Hagyd a fenébe, ha akart volna írni írt volna már. Ne gyötörd magad találsz jobbat.
2016. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszem minél előbb elfelejteni!
2016. szept. 18. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiúknak/Férfiaknak szerintem kell egy kis idő amikor megismerkedik valakivel aki jelent is valamit számára. Énis ebben a helyzetben vagyok, hetekig nem írtam a lányra.. De épp most olyan jót beszélgettünk, hogy ebből ki is alakulhatna valami :) csak nem akarok mert el kell mennem egy hosszabb időre, pár ezer kilométerre..

Szerintem csak várj, lerendezi az érzéseit és jelentkezik :)

2016. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem gondol az én érzéseimre? Hogy én mit érezhetek?:( Meg mi van ha mire rendberakja a gondolatait én már nem leszek számára elérhető..
2016. szept. 19. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!