Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, vagy velem van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, az osztálytársaimnak már mindennap viselet a szempillaspirál, kis smink, de én utálok még egy kis szempillaspirált is feltenni, nemhogy több sminket.
2017. jan. 25. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők olyenek, te meg nem. Nem lehet mindenki ugyanolyan, az szar is lenne. Te utaljad aztan kesz. Ne vardd, hogy majd itt megveregetjuk a buksid hogy milyen jo kislany vagy, mert a tobbiek ribik(uramisten szempillaspiral, nagy dolog ket hetente ugyis cserelodnek a pillak, hosszutavu bajuk aligha lesz tole). Nem, nem igy lesz.
2017. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Normális vagy, nyugi, smink pedig tök felesleges 14 évesen, ótvar szemét anyaggal van tele a 99%-a...
2017. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincs semmi baj vele, tudod, ahogy mondani szokás "My body, my rules."

Bár érdemes "felfedezni" ezeket a dolgokat, csak hogy tudd, mik a lehetőségeid. Lehet, hogy például a szempillaspirál nem jön be neked, de a szemceruza igen. Vagy mondjuk a korrektor nagyon hasznos tud lenni, ha mást nem is használsz mellé.

A másik, hogy manapság ha egy 14 éves lány nem sminkel, igénytelennek tarthatják a vele egykorúak. És most ezzel nem azt mondom, hogy ezért változz meg, és ha a te környezeted nem ilyen, akkor örülj neki, de azért ezt is érdemes szem előtt tartani.

2017. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 vagyok és nem szoktam sminkelni magam az iskolába. Ha bárhova máshova kimegyek, akkor felrakok egy kis sminket, de a suliba minek? Arról nem is beszélve, hogy megdörzsölöd a szemed és az egész arcod fekete lesz. A suliban a táblát kell nézned, nem pedig egy divatbemutatót. Úgyhogy nyugi. Normális. Nincs értelme minden nap vakolni az arcod. ;)
2017. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!