Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen személyiségem van fej alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Nem lehet pontos leírást adni, de mit sugall a fejem?



2017. jan. 25. 19:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én fiú vagyok, de:

Az mindenképpen feltűnik, hogy izmos vagy :D

Az arckifejezésedből pedig kettő dologra tudok következtetni:

-elég bamba fejet vágsz, bár ez valószínűleg csak azért van, mert alacsonyan van a kamera a fejedhez képest. Szóval ha úgy vesszük, nem tűnsz valami észlénynek.

-a másik pont az ellenkezője: simán elhinném erről a fejről, hogy értelmes és intelligens vagy, és az sem lenne meglepő, ha szeretnéd az állatokat és a könyveket.


Azt viszont én is megjegyzem, hogyha az utcán szembe jönnél velem egy sötétzöldes pólóban és begombolatlan, fekete bőrdzsekiben, sötét farmerben, valamint úgy járnál, mint aki nagyon keménynek gondolja magát, vagy úgy mint egy részeg... Rendesen beszarnék :'D


De szerintem viszonylag karakteres arcod van, legalábbis nem gyakran látok hasonló arcberendezést (ez full nem sértés, vagy negatív jellemzés), így könnyen megjegyezném, és szerintem kettő perc beszélgetés alatt már kialakulna egy kép :)

2017. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre nagyon agresszív fejed van, de ettől függetlenül nem biztos, hogy olyan is vagy.
2017. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#11

Köszi! :)

Hát, igazából ilyeneket hordok, zöld gyakorló nadrággal, betűrve: [link] :)


Kabátnak térdig élő bőrkabátot viselek, vagy MA-1-es Bombert, de gyakran pulóverben is járkálok mostanság. Nem lőttél mellé annyira az öltözködéssel. :)

2017. jan. 25. 20:12
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért mert emlékeztetsz egyik ismerősömre, de a kép alapján kedvesnek, rendesnek mondanálak, aki jól bánik a nőkkel. A hajad és annak ellenére, hogy elég rendesen ki vagy gyúrva -ha jól látom- sem paráznék szerintem ha szembe jönnél velem este az utcán
2017. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértés: Erőszakos,nem egy észlény,balhézós.

Nagyon hasonlítasz egyik ismerősömre,belőle se néztem ki,hogy rohadt okos,nyugodt ember,pedig az.

Az ott a háttérben totenkopf?

2017. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre ijesztő, de jobban megnézve számomra olyan ártalmatlan fejet vágsz a képen:)

Nem túl okos, nem mintatanuló, de a kellő esze megvan ahhoz, hogy egyedül is talpra tudjon állni.

2017. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#15 Az. :) Nem szeretnék eszmei frontot nyitni itt, szóval ha zavar és ki szeretnéd fejteni a véleményed, ne publikusan tedd.
2017. jan. 25. 20:18
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért kell félmesztelennek lenned?
2017. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyszerű, itthon nem hordok pólót.
2017. jan. 25. 20:21
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elolvastam a válaszokat, nem tudok csak a kép alapján írni; intelligens, kedves, erős embernek tűnsz (nem feltétlenül csak fizikailag). Bár külső alapján véleményt írni igencsak nehéz, ha nem olvastam volna el a hozzászólásaidat, nagy valószínűséggel teljesen más kép alakult volna ki a fejemben rólad. De az írásod alapján egy nyugodt, konfliktuskerülő személy lehetsz, ami szerintem nagyon jó. :)

Ne érts félre, a külsőddel sincs baj, de jobban szeretem első sorban a belső értékeket kiemelni.

2017. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!