Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénkebb fiúk, akik nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb fiúk, akik nem mertek kezdeményezni! Mi imponál nektek?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy mi az amitől úgymond "erőre kaptok" és valami csoda folytán kezdeményeztek a lánynál? Mit kéne tennem? A srác 18, én 16 vagyok.

2017. jan. 25. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha eleinte odajön ő beszélgetni, esetleg megölel, akkor én már el kezdenék közeledni.
2017. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az elsővel az a baj hogy ha nem biztos hogy a fiúnak tetszel akkor szerintem gáz, főleg ha nem ismer. Szerintem elég ha erőlteted a szemkontaktust, és mosolyogj rá közben, enyhe mosollyal, ha már szemezel vele, lehet egyre tágabb mosoly pl. :D
2017. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és köszi hogy felpontoztál
2017. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :D

Hm hát igazság szerint megvannak a jelek hogy tetszem neki én is, mindig bámul, szemezik velem, ha éppen néha úgy jön ki, feltűnősködik a közelemben... De még nem vagyunk köszönőviszonyban sem :/

2017. jan. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!