Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha biztos hogy a srác nem fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha biztos hogy a srác nem fog kezdeményezni és én megteszem - akkor mennyire valószínű hogy utána ő lesz, aki folytatja az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Mondjuk ő jön oda beszélni, meg hasonlók. Nem vagyunk már kisgyerekek, 17 és 18 évesek vagyunk.

2016. nov. 14. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdeményezel, akkor leesik neki, hogy szimpatikusnak tartod őt... ha ő is szimpatikusnak tart téged, akkor ő is tesz majd az ügy érdekében :)
2016. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Elég ufók lehettek,hogy 17 és 18 évesek vagytok. :D Viccet félretéve,szerintem valószínű 80%. :)
2016. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban szerintem már illene a fiúnak kezdeményeznie, de én kicsit régimódi vagyok ebben.
2016. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hogy érted azt, hogy ufók vagyunk? :D

Hát igen, illene, csak szép szóval is balf.sz, én meg nem bírom ezt elviselni, muszáj valamit csinálnom :(

2016. nov. 14. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
nem! nálam már kezdeményezett lány, de még utána is kétségeim voltak, szóval hagytam és semmit nem léptem, sőt elkerültem őt, pedig mennyire tetszett :/, csak idióta voltam, egyébként azóta már megkerestem facebookon ( ez már vagy 1 éve volt) de nem csináltam semmit, csak néztem, hogy mennyire megváltozott és csak szebb lett :/.. SZóval én azt mondom, hogy akkor biztasd őt hogy lépjen.
2016. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50% vagy igen, vagy nem:D
2017. jan. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért lennétek ufók,mert nem lehet lenni egyszerre 17 és 18 évesnek lenni. :D
2017. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Á, megértettem mire gondoltál :D Egyébként picit felhagytam a dologgal, de most nekiállok és tényleg csinálok valamit...
2017. jan. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!