Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám végleg elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végleg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel két évig nagyon jóban voltunk, de csak baráti szinten. Nyár elején rájöttem, hogy többet érzek iránta, és megpróbáltam közeledni. Akkor úgy tűnt, ő is viszonozza, de pont aznap, mikor végre be akartam vallani neki, hogy mit is érzek iránta, kiderült, hogy összejött egy másik csajjal. Elég gáz helyzet volt, akkor nagyon összetörtem. Azóta még egyszer-kétszer összefutottunk véletlenül, de nyár vége óta egy szót sem beszéltem vele.

És még mindig hiányzik, pedig azt hittem ennyi idő elég lesz, hogy elfelejtsem. Mert el akarom felejteni, de közben valamiért mégsem, és én sem értem magam. Mit tudnék tenni, hogy ne fájjon ez az egész annyira?


2017. jan. 26. 21:45
 1/2 Kroa01 válasza:
Nem kell elfelejteni, hiszen szeretted mint barátot. A vonzalom meg azt jelenti, hogy még magasabb szinten szereted és bízol benne. Beszéljétek meg egyszer. Kérd, hogy találkozzatok és könnyedén meséld el neki egy mosollyal, hogy mi van a szívedben. Minden szinten jól fog esni neki és utána eldönthetitek, hogy mi legyen. Volt velem olyan, amikor a barát-nőmbe beleszerettem de nem közöltem felé és a végén azért jöttem össze mással, mert a barát-nőmet akartam látni abban a másban. Szóval meglehet az is, hogy Téged várt. Beszélgessetek. Azt mindig szabad és kell is. Ne félj.
2017. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kroa01 válasza:
Mennyi idősek vagytok egyébként?
2017. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!