Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet valakit végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit végleg elfelejteni? Hogy soha ne is gondoljak rá?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha galád voltál vele, akkor keress egy másik madarat akin gondolkodhatsz:)
2015. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő volt galád, nem én. Én a szenvedő alany vagyok. :/
2015. jún. 17. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
2 Mindenki ezt mondja, aztán mindig kiderül, hogy az elhagyott fél volt a galád.
2015. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mumusan ***** válasza:
Direktbe soha. Majd idővel kifakul az emléke. Sőt, nekem vannak totál elfelejtett emberek is.
2015. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 Nem, tényleg ő volt az. Először elhitette velem, hogy mennyire szeret, írt egy üzenetet, hogy szeret, majd utána nem keresett egy hétig. Megkérdeztem, hogy mi történt, és azt írta vissza, hogy mégsem akar kapcsolatot. :/


Nem beszéltünk egy évig, aztán ő újra felkeresett. Együtt voltunk 6 hónapig, és egyik napról a másikra bunkó lett, és felszívódott. Semmi magyarázat. Ezek után én nem foglalkoztam vele és ez zavarta őt. Keresett. Csókolóztunk, látta, hogy még én is szeretem, erre megint elkezdett kerülni. Ki érti ezt? Nincs másik lány a képben, habár elég sok lány ismerőse van. De ez akkor is bunkóság.

2015. jún. 17. 13:40
 6/10 A kérdező kommentje:
*#3
2015. jún. 17. 13:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Az első kapcsolatunk 3 hónapig tartott.
2015. jún. 17. 13:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtened, csak lépj túl rajta.
2015. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj végleg túllépni rajta, ismerkedj, ha újra szerelmes leszel (természetesen valaki másba) akkor el fogod felejteni, és nem fog érdekelni, ha újra felbukkan. Ez egy link alak, én nem is értem hogy tudsz állandóan bedőlni neki. Addig is ha újra jön, és fűzni kezd, akkor küld el, ne foglalkozz vele, nem ér egy fabatkát sem.
2015. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én is azt hittem, hogy másodjára talán jobb lesz, de nem. Egy utolsó, gerinctelen ...hát.. ezek után nem nevezném férfinak sem. Inkább kisfiú, mint felnőtt.
2015. jún. 17. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!