Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön egy ilyen lány? (tudom hogy nem csak a külső a lényeg, de ha csak azt nézzük. )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 170 cm és kb. 55 kg. Barna középhosszú kicsit hullámos hajam van, és kék szemem.

Szemüveges vagyok. Vastag szám van, kicsik a melleim, fenekemet dicsérik sokan. Viszonylag hosszúak a lábaim, és lapos a hasam. Van köldök piercingem.

Minimálisan sminkelem magam (kis alapozó, szemöldök ceruza, szempillaspirál)

Szerintem röviden ennyit a külsőmről.

És mivel úgyis írjátok majd hogy a belső igen is számít, itt van pár dolog még:D

Visszafogott vagyok bizonyos emberek társaságában, kell idő hogy fel tudjak oldódni és bízni tudjak emberekben.

Megbízható vagyok és hűséges, nem szoktam hazudni (úgy vagyok vele hogy ha kiderül egy dolog akkor sokkal rosszabb lesz)

Ja és nem cigizek, soha nem is próbáltam még ki, és nem is szeretném. Ritkán bulizok és iszok alkoholt, és persze csak mértékkel.

2 barátom volt eddig.



2017. jan. 28. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem bejössz. 18F
2017. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
46%

Egy lépet fel tennél légyszi.

Amúgy szerintem bejössz. :) 21F.

2017. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%
"képet"
2017. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ide nem töltök fel de ha küldesz üzenetbe facebook vagy esetleg instagram nevet akkor bejelöllek/bekövetlek.
2017. jan. 28. 14:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Jól hangzik.
2017. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Firedoom ***** válasza:
Ennyi alapjan teljesen perfect.
2017. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Külsőre és belsőre nem tűnsz rossznak, engem az zavarna hogy alkoholt iszol. Nálam az egy jó pont ha egy lány nem cigizik, és nem iszik alkoholt, mivel én sem élek ezekkel. 15/F
2017. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

csak külső alapján okés vagy.

pláne hogy nem vagy alacsony,meg picik a melleid.és az alap smink is jó,kevesebb jobb.

2017. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2017. jan. 29. 18:56
 10/12 anonim válasza:
Szívesen.
2017. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!