Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Tudom, hogy nem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudom, hogy nem ez a lényeg, de bejön nektek ha egy huszonéves lánynak saját autója van? Nem luxusra gondolok, hanem egy egyszerűbb 10-15 éves kocsira. Egyáltalán mennyire izgat ez titeket ha nektek még nincsen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:56
 1/9 twinky ***** válasza:

Nem ez az elsodleges szempont, ahogy te is irtad. A mobilitast azonban nagyban megkonnyit, pl. ha tavolabb laktok egymastol. A lany igy konnyebben mehet a fiuhoz, ami azert, valljuk be, egy kicsit sertheti a srac onbecsuleset, hogy nem o viszi a lanyt ide-oda, hanem forditva. De ez legyen a legkisebb problema.

En nem ugy keresek baratnot, hogy legyen sajat kocsija, nem mintha jelenleg keresnek barkit is.

2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem számít, viszont a lánynak valszeg nem kellenék, mert nekem meg egyáltalán nincs kocsim.
2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs jelentosege hogy van autoja vagy sem. Annyiban elony hogy mobilabb a csaj. Ha a pasasnak nincs autoja, plane ha jogsija sem, az mondjuk az okozhat benne kisebbrendusegi erzest. En sosem fogom megerteni, hogyan elhet egy ferfi auto nelkul. Csajoknal nem gaz.
2011. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az nem baj ha egy Nönek nincs autója, de ha egy Férfinak nincs az elfogadhatatlan.

Saját tapasztalat.

2011. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Különösebben nem érdekel, hogy van -e egy lánynak autója, vagy sem, nem ez számít... Viszont az más kérdés, hogy a lányt már érdekelheti, hogy nekem nincs, így könnyen lehet, hogy emiatt már nem állna szóba velem. Jogsim több éve van (már érettségi előtt megszereztem), most autóra gyűjtök...
2011. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pozitív, mert az jelenti elért valamit az életben.
2013. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszinte kérdés, őszinte válasz: zavarna...

Talán csak a korom miatt, 17 éves vagyok, de én élvezem, hogy fuvarozom a lányokat ide-oda, és hát ez olyan férfias dolog, nekem sértené az önérzetem...

2013. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem azért nem sérti/sértette sosem, mert nekem mindig az átlag feletti, jó sportkocsijaim voltak, tehát a lánynak akármije lehet, nem fog felül űberelni :P
2013. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem izgat ,hogy van e autója.

Én nekem van jogsim meg pénzem autóra ,de szeretek kerékpározni mert fitten tart és nem lustulok el mint sokan..

Hogyha ezt elfogadja a lány akkor oké ,ha nem akkor mehet isten hírével.

2013. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!