Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek? Mit valaszoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek? Mit valaszolnatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam (fiu) Es mar egy ideje elg joban vaagyunk ő a legkobb fiú baratom Es En eddig azt hittem h ő is csak baratkozni akar velem De ezt irta (nem ertsetek felre nem a netes beszelgetesbol allunk) szoval ezt irta :Úgy volt az egész hogy aznap szerdán nem volt valami jó napom. És mikor hazaértem az volt az első hogy megnéztem mit írtál. Csak olvastam olvastam és aztán megijedtem hogy már nem leszünk többé baráti viszonyban. Mert nem véletlen mondom hogy téged bárkinél jobban szeretlek. Szóval magam alatt voltam. Aztán gondolkodtam azon hogy téged jobban szeretlek mint bárki mást. És te egy kicsit több lettél számomra mint barát. Csak eszembe jutott hogy a te véleményed is kéne. Mert a legfontosabb hogy te boldog legyél.❤️❤️ Gondoltam ara hogy aznap elmondom, de féltem attól hogy megbántalak vagy megsértelek valamivel és a barátságunknak végképp vége lesz. Ezért gondoltam hogy várok vele. Mert te tényleg fontos vagy számomra! Bárkinél az osztályban. És téged magadért szeretlek! És mellesleg irtó helyes és cuki vagy! Nagyon okos tehetséges és szép is egyben! És ráadásul mindig mosolyt csalsz az arcomra ahányszor rám nézel!❤️❤️❤️😍 <- tiit irnatok vissza? Fontos

#Timittennétek
2017. jan. 28. 18:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Es azt kifelejtettem h normalis valaszokat kernek elore is koszonom a valaszokat
2017. jan. 28. 18:58
 2/10 anonim válasza:

Szegényt hogy kiteregeted :( remélem nem nézi ezt a kérdést :(


Hogy válaszoljak: azt, amit érzek.... őszinteség!!!

2017. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Multkor osztalytarsaim le ri ban coztak mert vele szoktam lenni... Es ezert merdeztem foleg
2017. jan. 28. 19:04
 4/10 A kérdező kommentje:
*kérdeztem
2017. jan. 28. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Te mit érzel iránta?
2017. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Barati viszonyt
2017. jan. 28. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt, hogy nagyon édes és helyes vagy te is, de sajnos én csak barátinak gondolom ezt a viszonyt, nem akarlak megbántani, de nekem nincsenek olyan jellegű érzéseim, nagyon szeretlek, de mint barát.
2017. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönom sokat segitettel.😊
2017. jan. 28. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Össze fog törni szegény, erre készülj fel
2017. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aazt irta h megerti
2017. jan. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!