Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit jelent ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent ha egy fiú (aki talán sejti hogy teszik nekem) amikor elmegy mellettem tetőtől talpig végignéz?

Figyelt kérdés
Furcsa mert mindig mondják a barátnőim hogy nagyon megnéz de nem értem. Ha tetszenék neki miért nem írna?

2017. jan. 30. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Terminátor- ,,A méret nem megfelelő"
2017. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
mert mi nem szeretünk írni xD
2017. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
írj te.
2017. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el tetszel neki,nekem is ugyanez van csak a másik szemszögből,

Tetszik egy lány, én is neki,és ezt biztosra tudom, mert barátnői is utalgattak rá,ő is teljesen úgy viselkedik velem,olyan üzengetést is láttam,és még csomó minden

A probléma mindössze annyi,hogy ilyen téren elég félénk vagyok,nem merek ráírni és ha suliban beszélgetünk akkor is folyton parázok, nehogy beégessem magam előtte.

A lényeg az, hogy próbálj ún. félig kezdeményezni,pl legyél a közelében, beszélgess vele minél többet azokról amik érdeklik vagy szinte bármiről, és ha tényleg bejössz neki és nem ilyen mint én akkor nincs para.

2017. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a fiú nem egy izmos férfi állat akkor szerintem érthető mert a mai világban nagyon sokan úgy gondolják hogy amelyik lányt szépnek tartanak annak biztosan nem tudnának testileg megfelelni
2017. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem #4 #5 ti sokat segítetetek :)) hát nem valami nyitott a srác ahogy làtom de nem is túlságosan fèlènk.
2017. jan. 30. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki az alakod.Tetszel neki.
2017. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hány éves vagy? Amugy meg szerintem te is nyugodtan ráirhatsz vagy rámosolyoghatsz az iskolában es tudni fogja mi a szitu :). De a fiuk nem igazan szeretnek kezdeményezni
2017. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég baj ha nem szeretnek kezdemènyezni:) milyen ez a társadalom?! Eddig ez a férfi feladata volt . Tudom már nem azokat az időket éljūk de akkor is! Jó hogy nem fog most egy lány udvarolni . Bocsának a felháborodásomért :')
2017. febr. 4. 11:13
 10/11 A kérdező kommentje:
16/L
2017. febr. 4. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!