Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még csak randizunk de mellette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak randizunk de mellettem bulizni jár. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Egy szórakozóhelyen ismertem meg ott ahova csak azok mennek akik kapcsolatot vagy kavarni akarnak...Nekünk volt már egy randink és nemsokára jön a következő...Viszont most mondta hogy megy bulizni arra a helyre.Aggódjak?Hívott de én nem megyek viszont nagyon ideges vagyok ha velem szeretne valamit miért megy el egy olyan helyre ahova köztudottan mindenki azért megy...Ráadásul hozzám is odajött akkor miért ne menne oda máshoz is?! Vagy csak tulgondolom az egészet? Nem akarom rajta számonkérni olyan szinten szerintem még nincs a kapcsolatunk
2016. dec. 25. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közöd hozzá, nem jártok, sőt tuladjonképpen egy senki vagy jelenleg. Majd ha jértok akkor megjegyeztheted neki, hogy ne menjen ilyen helyekre.
2016. dec. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Elso..te aztan jo nagy bunko vagy..

Szerintem tulgondolod:) Ettol fuggetlenul ismerkedo resznel tartotok tehat nyugodtan teis elmehetnel ahova szeretnel.:) Nem jo ha sokat elmelkedsz ilyeneken mert csak art,hidd el csak rosszabb lesz.

2016. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Énis elmentem es o is es akkor teljes mértékben megbíztam benne es nekem sem fordult meg a fejemben semmi olyan hogy ranezzek masra. Az a baj hogy az egyesnek nagyon igaza van..egy senki vagyok meg a számára es nem is lenne semmi jogom megakadályozni benne nem is tennem csak miert pont oda ment.

Kettes neked is nagyon koszonom kicsit megnyugodtam:)

Meg valaszolhat akinek van kedve szivesen elfogadom bárki tanácsát:)

2016. dec. 25. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Kikkel megy? Lehet,hogy csak egy haverja hivta el es elkiseri.
2016. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkón hangzik, de szinte még senki vagy, még csak randizgattok, semmi komoly, ki sem mondtátok még, hogy együtt vagytok, és manapság aki bulizni jár, hát azzal történik is valami...
2017. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!