Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire elfogadható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy buliban ismerkedtem meg, tök helyes, szimpatikus volt. Aztán elkezdtünk facebookon beszélgetni és kiderült hogy eszméletlen rossz a helyesírása (18 éves létére nem tudja helyesen leírni azt hogy, milyen). Ez nekem nagyon kiábrándító volt, így pár nap múlva megmondtam neki hogy ez nem fog működni közöttünk és azóta nem beszéltünk. Eközben voltam egy házibuliban, ahol ott volt az a fiú, aki nyáron nagyon tetszett, de ő úgy kezelt mint egy gyereket és egész végig piszkált.

Nagyon magányosnak érzem magam, és még rátesz egy lapáttal hogy az utóbbi srácot nem érdeklem és ezért sokszor rosszul érzem magam. Mennyire lenne elfogadható ha ráírnék arra a srácra akit leráztam? Muszáj éreznem hogy valakinek kellek, és nem vagyok teljesen felesleges.:/ 17/L


2017. jan. 30. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ne add ennyire le az igényeidet. Nem vagy felesleges nyugi, de ilyet ne csinálj,mert elég gáz lennél.
2017. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Hát szerintem az ő részéről, elég heJes lenne :D biztosan nagyon fel-lesz dobva :D

AMúgy ez egy javítható hiba, mondd neki, hogy szeretnéd ha javulna kicsit és javítsd ki a súlyosabb hibáit, egy időután csak megtanulja :D

2017. jan. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem kár volt ilyen hamar lerázni. Egyrészt neten sokan direkt rosszul írnak. Persze ez is zavaró. De pl. milyen helyett mien, meg hasonló "rövidítések".

Ezt akár meg is lehet beszélni, ha már együtt vagytok. Megmondod neki, hogy szeretnéd, ha normálisan írna neked, nem mindent rövidítve, egyszerűsítve.

Másrészt a helyesírása még fejlődhet. Ettől még nem biztos, hogy buta vagy hülye.

Én is sokkal jobban írok, mint középiskolás koromban. És középiskolásként is jobban írtam, mint általános iskolásként.

Túl hamar ítélted meg.

2017. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha valaki nem képes megtanulni a saját anyanyelvén helyesen írni,az hanyagság,igénytelenség. Miről beszéltek? Ebben nem fejlődni kell,hanem első osztálytól kezdve odafigyelni. Nekem miért megy? 18 éves kor után nincs nyelvtan óra,hogy fejlődjön, viszont szomorú, hogy a nyugdíjamat majd olyan emberek termelik ki, akik alap szavakat nem tudnak leírni.
2017. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

#3

Az szerintem alap dolog, hogy mikor valaki gimibe kerül akkor tud helyesen írni.

Ha meg 18 éves koráig nem jutott valaki el odáig, hogy helyesen írjon akkor nem lehet valami okos.

2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

4es te kretén hülye gyerek! Van olyan osztálytársam, aki helyesírásból pocsék és felmentése is van mégis egy okos gyerek és mindütt kitűnik, csak nem tud helyesen írni és emellé még diszleksziás is, gondolom így is tudja mit akart írni az illető, vagyis eljutott a tudatáig a lényeg és az nem az, hogy helytelenül írt, hanem hogy megkérdezte, hogy milyen ..... valami


Ugyanúgy tudta értelmezni, a direkt elírások amikre azt hiszik viccesek iylen a Lyézs, Juk meg ilyenek, nah azokat kell lenézni, gyengesége mindenkinek van, de ezek szerint te a tökély megtestestőlye vagy, egy görög isten, minden nő álma, te aki tud helyesen írni, lefogadom másban meg olyan pocsék vagy, hogy mindig kivered a hisztit amitt, néhány ember feldogása teljesen ledöbbent engem, hogy lehet valaki annyira nyomorult mint te?

2017. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6: köszönöm a rám aggatott jelzőket,ez mind rólad árulkodik. Az oszt.társad diszexiás, így valóban lehet okos ,mert a diszlexia egy betegség. De gyanítom, a kérdező által említett srác nem ilyen,szimplán csak nemtörődöm.

De mindegy is. Csak azért ne legyen a lány párkapcsolatban,hogy ne érezze magát feleslegesnek, mert emiatt valakivel együtt lenni csak kihasználás.

2017. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok:) Viszont nekem nagyon zavaró ha valaki nem ír helyesen, egy elég elit gimibe járok, és sajnos sznob lettem ilyen téren.

Még megrágom egyszer magamban hogy írok-e neki vagy sem.

2017. jan. 30. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:

4: Miért ne lehetne fejlődni 18 éves kor felett?

Sok mindenben fejlődünk még. Nemcsak az iskolában lehet tanulni.

Pl. valaki sokat ír, olvas, az is fejleszti.

De más területeken is életed végégig fejlődhetsz.

Inkább az a butaság, ha valaki azt hiszi, hogy örökre olyan lesz, mint 18 évesen, nincs ott vége az életnek, és nem is az a fénykor, amit már ne lehetne felül múlni.


Kérdező: ne írj rá, ha már eleve így lenézed, semmi jó nem lesz belőle. Keress barátot az elit gimidben :)

2017. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megbocsájtok neked, az ilyen erre élvezik mert más öröm nem jut neki :) hogy másokat piszkál neten, de ha szemtől szembe kéne állnunk akkor valószínűleg befognáda pofádat, menjél és szerezz inkább barátnőt mr tökély göröd isten, yah gondolom szóba se tudsz velük állni, ennyi én is tudlak szidni ahogy te tetted, csak én nem úgy hogy a másik nem is láthatja, mivel hátulról mondod a srácnak gyakorlatilag azt, hogy nyomorék ,élőben meg lapulnál mint gomba a fűben.
2017. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!