Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire elfogadható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy buliban ismerkedtem meg, tök helyes, szimpatikus volt. Aztán elkezdtünk facebookon beszélgetni és kiderült hogy eszméletlen rossz a helyesírása (18 éves létére nem tudja helyesen leírni azt hogy, milyen). Ez nekem nagyon kiábrándító volt, így pár nap múlva megmondtam neki hogy ez nem fog működni közöttünk és azóta nem beszéltünk. Eközben voltam egy házibuliban, ahol ott volt az a fiú, aki nyáron nagyon tetszett, de ő úgy kezelt mint egy gyereket és egész végig piszkált.

Nagyon magányosnak érzem magam, és még rátesz egy lapáttal hogy az utóbbi srácot nem érdeklem és ezért sokszor rosszul érzem magam. Mennyire lenne elfogadható ha ráírnék arra a srácra akit leráztam? Muszáj éreznem hogy valakinek kellek, és nem vagyok teljesen felesleges.:/ 17/L


2017. jan. 30. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10: te kész zseni vagy,hogy így le tudsz jellemezni egy embert nyomikám 😊 én élőben is felvállalom a véleményem,de ez az oldal nem erről szól.
2017. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#8: nincs mit ezen megrágni. Ha elit gimibe jársz,válassz a szintedhez valót. De tényleg.
2017. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Érdekes... OFF: Azért az fura hogy te az alapján választasz párt le tudja-e helyesen írni "mijen" és nem mondjuk az ambíciói, viselkedése vagy épp irántad tanúsított tisztelete, szeretete alapján. Nem akarok senkit megsérteni így inkább nem folytatom. ON: Bár a kérdés már régi és azóta nyílván döntöttél... Nyílván :) Ha TÉNYLEG EZ a fontos keress olyat aki helyesen ír.(Bár valami azt súgja nem erről van szó) Így a srác is jobban jár, meg te is :D
2017. máj. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!