Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggel 7:21kor szoktam látni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel 7:21kor szoktam látni egy lányt, valaki ismeri?

Figyelt kérdés
2017. jan. 31. 18:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szólítsd le mikor látod, ha szeretnéd megismerni...
2017. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
EZ nem olyan egyszerű, mert kiszámíthatatlan!!! Nem tudom, mit gondoljak, mert van hogy már a szemébe néztem, de az elején mindig a földet bámulta, aztán olyan volt, mintha direkt másik irányba nézne, aztán rámnézett, de akkor meg én nem figyeltem, majd meguntam és inkább előbb mentem suliba, de ma később mentem mert tovább aludtam és megint láttam ...
2017. jan. 31. 18:57
 13/23 anonim ***** válasza:

Ő a lányom te kis kurafi, felejtsd el....hozzá ne merj szólni....

meg amúgy is van pasija...

2017. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nincsa pasija, csak lesz ha végre rámnézne hosszabban és megtudném a szeméből, hogy tetszem-e neki, mert abból eddig mindig megtudtam állapítani..
2017. jan. 31. 19:27
 15/23 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló vagyok... basszus egy próbát megér
2017. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem az nem megoldás, nem akarom, hogy elhajtson, persze nem ez lenne a világ legnagyonn elutasítása, de én a lányoknak azon részének tetszem, akik az aranyos kisfiús arcú srácokat szeretik és mi van, ha ő a férfiasabb arcúra vágyik már 15-16 évesen...
2017. jan. 31. 19:34
 17/23 anonim ***** válasza:

Holnap leírom az én történeteimet. Jelenleg én is egy lányt keresek, akivel a vonaton beszéltem. Tudom a suliját, kollégiumát is, még képeim, illetve egy videóm is van róla. Sok osztályba bekérdeztem, egyelőre még nincs meg. Ennyi adatból poén lenne, ha nem találnám meg. :D


Amúgy tényleg meg kéne szólítanod. :D


16/f

2017. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 AttilaLIX ***** válasza:
A KÉRDÉSED minden tekinteben hiányossssssssssssssssss !!!!
2017. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nah ma úgy voltam, hogy leszólítom bármi lesz, így is indultam el, de nem volt ott, nem is láttam, ezt úgy vettem hogy valószínűleg a világ akarata, felszálltam a hévre, ott néztem egy lány, aki elkezdett utána engem is nézni, ő nem félt a szemkontaktustól legalább és mikor leszállt utána mentem és megszólítottam, elkértem az elérhetőségét is, ha a másik még csak arra sem képes, hogy felnézzen akkor felesleges vele foglalkoznom, nem értem hogy lehet valaki annyira félénk hogy a földet nézi inkább... LEgalább akkor az eget nézné vagy a környezetét, ami körbe veszi.

így hát mindegy is és téma lezárva.

2017. febr. 1. 16:44
 20/23 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha odamész hozzá.
2017. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!