Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mien zene lehez valaki ismeri?...

Mien zene lehez valaki ismeri? A class fm-en szoktam hallani mostanában egy dalt. Angolul enekel egy nő és először azt hittem Pixie Lott énekli de mégsem. Es mintha vmi szaxofoznanak benne vagy vmi ahhiz hasonlo hangszer. Valakinek esetleg vmi tipp?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én el szoktam csípni angol kifejezéseket, és akkor arra rákeresek a neten, úgy majdnem mindig megtalálom.


De ha ezt sokszor játsszák, akkor slágerlistákat nézz meg, hallgass meg, bizonyára rajta van.

2012. szept. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj h nem emlekszem a szavakra,es s top40ben sincs :( csak annyit tudok h eloszor azthittem pixie lott
2012. szept. 30. 10:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont megtudtam h egy holland énekesnő énekli és talán mintha vmi place lenne a cime vag ilyesmit énekel
2012. szept. 30. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha gyakran hallod, akkor van lehetőséged megfigyelni jobban legközelebb...:)
2012. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nyafirc válasza:
2012. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!