Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés
Ha ciki ha nem eddig rohadtul nem voltam tisztaba vele hogy hogyan kell most vagyok 15eves, fel eve csokoltam meg egy csajt de azt se mert szeretem de o rohadt "gyors" volt en meg azt se tudtam fiu e vagyok e vagy lany , szval most lenne egy csaj akivel mar nagyon jobba vagyok , de mikor ott lenne a lehetoseg akkor nem csinalom meg , ragorcsolok vagy nem tudom , az a problema hogy azt se tudom hogy kell barmenyire hulyen hangzik?

2017. jan. 31. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre most hogy kéne válaszolni?

Kezd azzal, hogy közelebb mész hozzá, majd picit elfordítod a fejed, belenézel a szemébe, elsodrod a haját az arcából, majd a kezedet az arcán hagyod. Megpuszilod az alsó ajkát, aztán kinyitjátok a kis szátokat, egymásnak tapasztjátok és megsimogatjátok egymás nyelvét a nyelvetekkel.


Hú, de bénán írtam le ezt. XD

De nehéz leírni. Ezt érezni kell. Amúgy is ösztönösen mennek az ilyen dolgok.

2017. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es mi van akkor ha a szandekaink pl. O csak "sima" csokot akar en meg nyelveset?😂😂😂
2017. jan. 31. 23:21
 3/6 A kérdező kommentje:
*kulonboznek
2017. jan. 31. 23:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha masok a szandekok erdemes egy lazaval inditani, utana meg majd belelendultok a nyelvesbe ha ugy "elfajul" :D ;)
2017. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A "sima" csók, az nem csók. Az ilyen babapuszi vagy ovis puszi. :D
2017. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj nyugalom! Ha jön az alkalom, megvan a hangulat szépen közeledsz, nézz a szemébe aztán a szájára majd újra szemébe látni fogod a reakcióját, csukd be a szemed elsőnek csak puszild meg a szája sarkát majd a száját és kezd mondjuk nyelv nélkül, ne tartson sokáig húzodj félre de ne messzire csak lásd a reakcióját aztán ha úgy látod oké tetszett neki akkor folytasd akár a nyeled is bevetheted :) nem szabad rágörcsölni! menni fog magától! az egyik kezeddel mondjuk megfoghatod az orcáját a másikal meg megfoghatod a kezét összekulcsolhatod a keziteket, ezek jók


UI: Bocsi a helyesírási hibákért, tudom sok van, de este van már hozzá és gépen sajnos nem megy jól

2017. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!