Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy arról fantáziál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy arról fantáziálgatok, hogy csókolózok vele, pedig nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról van szó (fiú). Én nem vagyok belé szerelmes, de ő belém az. Visszautasítottam, de most mégis arról fantáziálgatok, hogy csókolózunk, átölel romantikusan és egyéb ilyen nem baráti dolgokról. Álmomban is. Gondoltam rá, hogy csak azért, mert nincs barátom, de vágyok párkapcsolatra és a legreálisabban vele tudom ezt elképzelni, hiszen itt már csak rajtam múlna és ha szeretném, összejönnénk. De akkor is nagyon furcsa számomra, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy csak barátként szeretem. Szerintetek ez normális? Nem férnek bele ilyen fantáziálások a barátságba, ugye? Veletek volt már ilyen?

17/l



2017. jan. 31. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is többet érzel iránta és bejön neked. Nekem volt fiú barátom - tényleg csak barát, és egy pillanatra sem fordult meg a fejemben még egy csók sem, pedig ő belém volt zuhanva rendesen. Mondjuk, én párkapcsolatban élek és próbálkozott ez a fiú barát, aztán elhajtottam az anyucijába, mert nem fér bele a barátságba ilyesmi. Ha te ezt nem utasítod el, akkor valószínűleg neked is bejövős ez a dolog és megpróbálnád. (SZERINTEM)
2017. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Rémálmaid vannak tőle? Félsz, hogy elkap a sertés?
2017. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? Valakivel nagyon közeli viszonyban vagytok egymással, de nem ő a tökély:) Előbb valahogy jobban meg tudtam fogalmazni, csak már korán van, és nem tudom, hogy akartam írni.
2017. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*szóval miért ne lenne normális?
2017. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Arra is gondoltam, hogy mivel még sose csókolóztam és nem volt párom, a kíváncsiság is hajt. De egy baráttal akkor se szabadna ilyenekre gondolnom, nem?

2017. febr. 2. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh nekem is volt ilyen. Bar az osztalytarsamrol volt szo, nem voltunk mi mega hiper szuper beszt frendek. Elmondta h kedvel, en meg mondtam, h nem erzek iranta semmit. S utana kezdtem el fantazialgatni. Neztem en is rendesen hogy ez mi a franc. Aztan letudtam annyival h csak a hormonjaim teszik ezt velem (16 volt akkor). S most 18 evesen azt gondolom h igen a kivancsisag hajt, foleg ha meg nem volt parkapcsolatod. Tudni szeretned milyen az, ha egyutt vagy valakivel. Milyen megcsokolni valakit, megolelni esetleg +18as dolgokat csianalni vele (ezt jol megfogalmaztam...xD ). teljesen normalis ez a fantalzialgatos dolog. S szerintem, de csak szerintem a fiu se kozombos neked. Ha valoban nem ereznel iranta semmit, akkor nem aggodnal azon, hogy ez a fantazialgatos dolog normalis e. Mas egy vallranditassal tovabb lep, te meg ezen ulsz. Szerintem gondold at meg egyszer, h mit is erzel valoban a fiu irant es abba is gondolj bele h eltudod e kepzelni ot a baratodkent.
2017. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!