Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok legjobb spanomba hogyan tovabb?

Figyelt kérdés

Fel eve megismertem egy lányt akivel mostanra legjobb spanok lettünk.

Elején randiztunk párszor mert egyertelmüen bejött a lány, igazaból tulsagosan is. Egyik buli elött mondta hogy szeretné ha csak baratok lennénk.

Azota egyre jobb lett a viszonyunk es legjobb baratok lettünk.

Dee ugyerzem ujra elkezdtem érezni valamit.. Sőt.. Neki baratja lett..

Nemtudom. Mit csináljak. Nagyon fontos nekem de én ebbe bele fogok. Őrülni



2017. jan. 30. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is ez a spanom dolog... ha szereted akkor nem az.Másrészt szerintem nem jött volna össze mással ha érezne valamit irántad.Már ha nem 13éves.Ráadásul még egyértelműen is visszautasitotta a közeledésed.Sajna nem tudsz vele mit kezdeni,mint elfogadni,hogy viszonzatlanul szereted.
2017. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyo ezzel. Csak azt nem tudom miert tér vissza ugyanaz az érzés iránta igazábol
2017. jan. 30. 07:59
 3/8 anonim válasza:
Hat baz..meg azert mert bejon neked a csaj. Es hiaba vagytok spanok ahogy temondtad...attol meg o ugyan az a csaj...azert erzel meg mindig igy.
2017. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki a szitut.
2017. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az miért lenne jó
2017. jan. 30. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
nem őrülsz bele
2017. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az azért lenne jó, mert adnál egy esélyt az egésznek hátha meggondolta magát.

Ha meg kosár megint akkor hagyhatnád a francba a span dumát és leléphetnél. (sose volt a spanod, te beérted kevesebbel is mint a randi/járás csak hogy a közelében lehess , most hogy lett barátja meg rájöttél, hogy még mindig nem barátként tekintesz rá)

2017. jan. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Voltam már párszor ilyen helyzetben és megbántam, hogy nem léptem ki időben. Figyelj, ha egy lány azt mondja, hogy maradjunk barátok, akkor az barátzóna. Én is éreztem ilyet (pár honapja volt) és a vége az lett, hogy összejött valami sráccal én meg lesek mint az állat a ketrecben.
2017. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!