Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szogicica69 kérdése:

Mit tegyek ha tetszik egy fiú és azt mondja én is neki de nem próbál közeledni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és azt mondja hogy én is neki, de nem közeledik. Ha én nem lépek akkor ő sem. Én öleltem meg először és egyik délután az én kezdeményezésemből megfogta a kezem de másnap meg nem nagyon beszélt velem. Félek hogy megijesztem a közeledéssemmel és hogy h nem áll erre készen. Úgyhiszem hogy még nem volt komoly kapcsolata. Segítsetek kérlek!

2017. febr. 1. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézusom, mondd hogy a nevedbe véletlen került bele a 69 12 éves létedre és még nem tudod a mögötte levő pozicíó rejtelmeket.

gyakorlatilag most mi a lófaszt akarsz? AMit leírok azt megteszed vagy mi a tököm?? MIT HISZEL a jó ******** istenbe már?? ez nem a Simon mondja nevű weboldal..

De ha ezt akarod tessék: SIMON MONDJA, öld meg magad.

2017. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huhh 1-es látszik, hogy én tanítottalak :D Böszke vagyok rád :D

Amúgy yah baromság az egész kérdés, tipikus semmit mondó tini nyavalygás, én nem értem lehet a kajába már minden féle női hormont tesznek ettől bőg mindenki ennyit, de mivel én egy ELefántcsontparti afrikai szökevény vagyok így nem eszek és nem is nyafogok.

2017. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!