Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezdhetnek el közeledni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetnek el közeledni hozza? (Bocsi, nincs ekezetem) Hosszabban lent.

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu, es hat parszor mintha nezett volna (sokszor megyunk egyszerre gimibe, bar lehet csak odakepzelem hogy nez), de nem hiszem hogy kulonosebben erdekelnem. Alacsony, vekony es alig 'noies' lany vagyok, spontan (a nagyon! rovid hajam is bizonyitja), es beszedes, de eleg zavart vagyok idegenekkel, hiszek az elso benyomas szabalyaban. Nem nagyon ismerem, kedves es okos fiu. Lehet hogy lehetetlen kuldetes, de szeretnek megismerkedni vele, beszelgetni. Mindegy. Tudnatok tanacsot adni? Uj nekem minden. (Tudom, fiatal vagyok) 16/L

2015. jún. 24. 01:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elsőre mondjuk nézz a szemébe, amikor összefutsz vele, és mosolyogj rá. :) Aztán több szemezés után rá is köszönhetnél... Ha neki is bejössz és ha ő is akar tőled valamit, akkor ezekből már veszi a lapot, és odamegy hozzád.
2015. jún. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Elsőre mondjuk nézz a szemébe, amikor összefuttok, és mosolyogj rá kedvesen. Aztán több szemezés után rá is köszönhetsz mosolyogva. Ha neki is bejössz és akar valamit, akkor ezekből már veszi a lapot, és majd odamegy hozzád. Vagy meglátod...
2015. jún. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocs, az első válaszomat először nem küldte el a net, csak közbe aztán mégis. Ezért született a második válasz.:DDD
2015. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Semmi baj:D Koszi a gyors valaszt:) jo otlet, megfogadom!:)
2015. jún. 24. 03:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
16, közel a 17-hez:D
2015. dec. 3. 21:59
 7/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Próbálj meg valahogy beszélni vele. A mosolygás, köszönés is segíthet viszont lehet hogy a fiú kicsit szégyenlős és akkor egyből elkapja fejét(saját tapasztalat)
2015. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hű, hát én bármit teszek, csak nem köszönök:D Egyszerűen összeakadna a nyelvem, vagy elvörösödnék, vagy csak elsétálnék mellette rá se nézve, de a legvalószínűbb az az, hogy mind a hármat tenném egyszerre.. Próbáltam már mosolyogni rá.. reménytelen vagyok:D
2015. dec. 3. 22:07
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá pl. Facebookon de inkább a "valóságban" lenne jobb beszzelgetnetek.
2015. dec. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyire rövid hajad van? Bocsi de nagyon kíváncsi vagyok
2015. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!