Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha a pasitok későn írna vissza azért, mert közben játszik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg? Szívesen várnám...

2017. febr. 2. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Játék fontosabb...nyilván...mint a barátnője..

Azért én kicsapnám a balhét..néha..hogy jó a prioritása...

2017. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell tudni a csajnak, miért nem írok vissza. Nem értem rá...

Az én időmet arra használom, amire én akarom.

2017. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna. Ha velem beszél, akkor nekem írjon:) Persze van, akivel úgy jó, hogy pár percenként írunk, de ha tényleg érdeklem, akkor miért ne figyelne?
2017. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szerintem nem kell folyamatosan kapcsolatban lenni egymással és a nap 24 órájában beszélgetni. Neki is van magánélete és szabadideje, amit úgy tölt el, ahogy csak akar. Gondolom a veled töltött időben veled foglalkozik. Találj magadnak te is valami elfoglaltságot.

Ezen hisztizni nevetséges lenne, ilyen "ha nincs probléma akkor csinálok" kategória.

2017. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg..ha sokszor, minden alkalommal ezt csinalja akkor biztos elkuldenem a fr*ncba de ha nrm gyakori akkor nem hiszem...az egyetlen dolog amitol en meghalok az a fifa:( ha beszelek a baratommal akkor eleg sokszor elofordul,hogy fifazik es en akkor le tudnam utni..szoval osszesegeben igen,zavar de csak ha nem irsz vissza mondjuk 3percen belul..
2017. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2 akkor neked nyilván barátnő sem kell, ha nem akarsz vele foglalkozni, és csak akkor van rá szükséged ha "időd" engedi...

Csak ugye ez nem így van... hogy ha úgy tartja kedvem akkor beszélek a barátnőmmel is...

Elég érdekes nőid lehettek ( már ha voltak ) ha ezt neked így elfogadták...

Gyász xd

2017. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, megérteném.
2017. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

biztos valami kis naív 14 éves vagy....

neked is inkább játszanod kellene, nem a pasizáson gondolkodni....

2017. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, te szerencsétlen
2017. febr. 2. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, csak fordítva; én írok vissza lassan a barátomnak, mert játszok. Egyszer sem szólt még miatta, szerintem ő is úgy véli, mint ahogyan előttem írták, hogy nem feltétlenül szükséges állandóan tartani egymással a kapcsolatot.

Fordított helyzetben engem csak akkor zavarna, ha sosem tudnánk beszélgetni.

16/L

2017. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!