Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők, titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők, titeket zavarna ha gyáva pasitok lenne?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

össze se jönnék ilyen alakkal


egyébként ha elve tudod, hogy a gyávaság rossz tulajdonság, akkor miért nem vagy hajlandó ezen változtatni?

2016. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a marketing. Nem gyáva, hanem megfontolt, elővigyázatos.
2016. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fizikálisan?

Azok az emberek, akiktől a legjobban félni kell, nem a fizikumuk miatt veszélyesek.

2016. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne válaszolni, ha kifejtenéd, mit értesz gyávaság alatt, mikor és hogyan nyilvánul ez meg.
2016. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miben gyàva?? Agràrmérnök vagyok, nincs olyan haszonàllat amitől alapvetően félnék. De mondjuk egy viselkedéshibàs àllattal nem veszekednék. Autóversenyeztem élvezem a sebességet de nem akàrki melett érzem magam biztonsàgban. Ja és a vidàmparkban (zàróhétvégén) fele jàtékra nem tudtam felűlni a maradék felén szenvedtem..
2016. dec. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ez elég szituációfüggő :D Felvenni a harcot egymagában 5 másik ellen inkább bölcs döntés, mint gyávaság.

Nem kiállni az asszony mellett, miközben rajta viccelődnek viszont igen.

2016. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

"Nem kiállni az asszony mellett, miközben rajta viccelődnek viszont igen."


Ha ketten-hárman viccelődnek az asszonyon, akkor is lehet inkább bölcsebb döntés gyorsan továbbállni a nővel együtt, nem? Ez is szituációfüggő.

2016. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mit kell a gyávaság alatt érteni?
2016. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Nem kiállni az asszony mellett, miközben rajta viccelődnek viszont igen."


nem járnék olyan társaságba az asszonnyal, ahol kibeszélik.

utcán még soha nem szólogattak be se neki, se nekem!


Amúgy is


"ne vitatkozz hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!"

2016. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miben gyáva?
2016. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!