Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Transznemű a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Transznemű a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 év után barátnőm, bevalotta, legalább is mondta, hogy ő igazából fiúnak érzi magát, és fiú szeretne lenni, azóta egyre jobban az szeretne lenni.

Mit tehetnék, hogy ne veszítsem el? Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni :(

a lány 15 éves.


2017. febr. 2. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Gondolkoztál már azon, hogy kipróbálod, milyen is melegnek lenni?
2017. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
15 éves, még rengeteget fog változni, hidd el, majd alakulni fog a dolog. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás.
2017. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egy ork ***** válasza:
42%
Azért milyen gáz lehet már, ha a csajod utánad át akarja magát műteni fiúvá :D
2017. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj mellette, ilyen egyszerű.
2017. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Csak nővé lehet műttetni magadat. Férfivá nem. 1, nem tudnak péniszt csak úgy elővarázsolni a semmiből, további az érhálózatot sem tudják megoldani. A nők vizelethólyagja is máshogy vagy tudtommal.

Meg nem tudják bekötni, hogy az inger központ is működjön oda. Soha nem érezné azt lent.

2017. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha nem értesz egy témához, akkor légy szíves inkább ne szólj hozzá! Ajánlom keress rá a metoidioplasty vagy a phalloplasty szavakra! Képeket, sőt videókat is fogsz találni róla, hogyan csinálnak valakinek péniszt műtéti eljárással!!! Ne állítsd már, hogy ez nem lehetséges!
2017. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ipurged válasza:

Gondoltál már arra, hogy te meg nővé műtesd

Magad?

2017. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%

Szia! Velünk is hasonló a helyzet, és transz srác vagyok és a barátomnak kb fél év után mondtam el. Mindenben támogat, és ettől ugyan úgy jól megvagyunk. Utalt rá esetleg hogy ő emiatt nem vonzódna a fiúkhoz/hozzád? Mert simán lehet (mint ahogy nálunk is van) hogy a párod transz, de meleg, tehát ugyan úgy vonzódik hozzád és szeret. (Egy tipp: ha azt kéri, szólítsd a választott nevén, tedd úgy...vagy legalábbis néha...jól fog esni neki)

18 éves koráig ez még természetesen változhat. Ha akkor el akarja kezdeni a hormonokat és a műtéteket akkor nektek kell megbeszélnetek hogy ez neked úgymond 'belefér'-e.

Drukkolok nektek :) Ha kérdésed van írj

2017. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
(előző vagyok) *én
2017. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!