Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy leszbikus vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy leszbikus vagyok? Szerelem ez egyáltalán? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány akivel régebben nagyon jo barátnők voltunk. Ő azonban nem egy átlagos lány, sőt az utobbi időben teljes mértékben megváltozott, nagyon fius lett (nem nevezném transzneműnek, viszont nem igazán lehet megállapítani róla, hogy lány) es nem mellesleg kiderült, hogy leszbikus is. Egy ideje sajnos kissé eltávolodtunk egymástól, de így is szinte minden nap beszélünk. Én viszont azt hiszem kezdek barátságnál egy kicsit többet érezni. Nem vagyok biztos benne, hogy ez szerelem, de mindig örülök ha ír, ha találkozunk és talán kicsit vonzódom is hozzá. Régebben volt, hogy nálunk aludt és akkor egész éjjel ölelgetett, fogtuk egymás kezét, azonban már semmilyen közeledést nem mutat.(és barátnője is van) Teljes mértékben össze vagyok zavarodva. Nem voltam még szerelmes, de alapjáraton a fiuk jönnek be. Szerintetek mit tegyek? Várjak, hátha elmúlik ez az érzés? Ettől még nem vagyok leszbikus?

2016. szept. 24. 22:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Hm,ki tudja-)
2016. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, eddig én is eljutottam:D
2016. szept. 24. 22:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul alapból a fiúk vonzanak, és ez a lány is akkor kezdett el érdekelni, amikor teljesen fiús lett? Enyhe biszexuális hajlam, talán, de leszbikus semmiképpen nem vagy.
2016. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igényled, hogy figyeljenek rád és foglalkozzanak veled.

Ha lenne egy szimpi srác, aki rádhajt már nem is foglalkoztatna a barátnőd.

2016. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 igen, előtte egyáltalán nem éreztem iránta semmit.

#4 talán van benne valami... Legalábbis remélem. köszönöm a választ.

Mindkettőtöknek ment a zöld kéz:)

2016. szept. 24. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy szerintem. Én is egy baratnömbe szerettem bele, aki szintén bi, de neki barátja van. Nem tudom mennyire komoly a barátnőjével, milyen régóta vannak együtt és milyen a viszonyuk, de lehet, hogy jobb, ha addig amíg tart a kapcsolata nem mondod el neki, mert akkor inkább csak még jobban eltávolodik, ha nagyon szereti a barátnőjét. Szóval előtte puhatolózz, adj apróbb jeleket, fogd meg a kezét, vagy mondj olyat, amiből leeshet neki, vagy ilyesmi és nézd meg a reakcióját.

Én szurkolok neked, hogyha nem is vele, de akár egy másik lánnyal összejöjj. Nekem is épp egy butch leszbikus tetszik, de nagyon, és neki nincs barátnője, de szerintem nem jött még le neki, hogy bejön nekem főleg, hogy még csak három hete ismerem.

Szóval tényleg légy megfigyelő, és ha nagyon el akarod neki mondani, és biztos leszel magadban, akkor várd meg a legjobb pillanatot.

2016. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a választ, egyelőre semmiképpen nem szeretném elmondani, főleg amig nem vagyok biztos benne, hogy mit érzek. Ment a zöld kéz:)
2016. szept. 24. 22:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb bi vagy. Azonban meg ne gorcsolj ezen,csinald,ami jol esik,torekedj a boldogsagra. Velemenyem szerint nem kell beskatulyaznod magad,majd az eleted tovabbi alakulasa megmutatja,ki(k)hez is vonzodsz igazan.
2016. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Hát ezt kikéne probálni fogj egy fiut és fogj egye lányt, járj a fiuval és feküdj le vele. Fogdd a lányt melegedjetek össze és feküdj le vele is. Így lesz egy viszonyítási alapod a két nemre és az identitásodra. Aztán ha még mindig kérdéses csináljátok hármasban. Hát ha a fiuk jönnek be akkor nem lehetsz ekte lezbikus mert akkor a fiuk nem igen jönnének be.
2016. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat:)
2016. szept. 25. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!