Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi Hitler kérdése:

Hogyan szólítsak le egy lányt a suliban, akiről tudom, hogy félénk?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, alattam jár egy osztállyal, majdnem mindennap látom és az utóbbi időben nagyon megtetszett. Számomra ő az ideál. A szemünk néha találkozik, persze kivárom míg ő néz el hamarabb, így sugallva magabiztosságomat. Ugyanakkor tudom róla, hogy borzasztó félénk és ilyen helyzetben még nem találtam magam. Nem szeretnék odamenni hozzá úgy, mint egy bármelyik más lányhoz, hiszen nem akarom elijeszteni meg ilyesmi. Örülnék egy hasznos válasznak, előre is köszöntem!

2017. febr. 3. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Vigyázz zsidó jön a gáz!
2017. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem küldd neki a jeleket és kezdeméyezz. Nagyon kellemetlen amikor lányként sejted/érzed hogy tetszel egy srácnak de nem vagy 100%osan meggyőződve és nem csinál semmit.


Köszönj neki , nyugodtan menj oda hozzá.

Vagy jelöld be facen és írj rá.

Légy férfi :D

2017. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Korotok?
2017. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 17, ő 16. Azonban nem ezzel van a gond, mert már volt dolgom lánnyal, de mivel tudom, hogy milyen félénk nem tudom hogyan kéne közeledjek. Az ilyen lányok lehet kicsit máshogy veszik fel a nyomulást.
2017. febr. 3. 19:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyit tudok róla, hogy eddig pár srác sikertelenül próbálkozott nála, bár lehet azért van, mert azok a fiúk elég komolytalanok.
2017. febr. 3. 19:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz félénkségen?

Meg lehet pasija van?

2017. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs, nem is igazán dumál srácokkal.
2017. febr. 3. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg csak azt tudom mondani ,hogy kezdeményezz. Legyél vele óvatos , tapintatos.


De mindenképpen közeledj felé. Esetleg kérdezz tőle valamit ,hogy "nem tdod x tanár bent van ma/hol van?" stb.


Legközelebb köszönhetsz , ha normális visszaköszön.

Köszöngess egy ideig , majd jelöld be facebookon , menj oda hozzá. ha tudod ,hogy nagyon félénk nem éghetsz be.

2017. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ami azt illeti már régebben bejelöltem, vissza is jelölt. Bár ennek nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget. De mégegyszer kösz a tanácsot.
2017. febr. 3. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Lenne kedved egy kis gyűlöletkeltésnek suli után?
2017. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!