Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban hogy szólítsak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban hogy szólítsak le egy lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon de nagyon bejön,de hogy hogy szólítsam le azt nem tudom.Szünetben csomószor látom és mindig azon filózok,hogy így ismeretlenül mit mondjak neki...A szia!Hogy vagy? az jó lenne,de nem ismerjük egymást. És azután sem tudok mit mondani,mi szokott a közös téma lenni egy 15l és 17f közt?

Szerintem én is bejövök neki,mert 1x elkezdte bökdösni a vállam egyik felét miközben a másik felén volt és úgy tett mintha nem ő lett vna,de láttam.


2011. nov. 22. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
:D
2011. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy "Gumi nélkül mennyi?"
2011. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Szia, segítenél a biosz tanulásban?"
2011. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig ott vannak a barátnői,társaságban van.a barátnői még vécére is mennek utána ott előttük pedig nem szeretnék beszélgetni vele...Ha a barátnőén keresztül üzenek neki az jóaz?
2011. nov. 22. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha bejössz neki, akkor könnyű dolgod van.

odamész mellé. te is elkezded bökdösni a vállát. mint ő múltkor neked. tána meg mondassz valami visszeset. 'csak visszaadtam a múltkorit. vagy valami hasonló.' :)

Utána meg már találtok közös témát. Megkréded, hogy milyen órája lesz.. elmondod a véleményed arról a tantárgyról/a ki tanítja.. stb. :)


15/L

2011. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi 19:47 ez hasznos válasz :) ment a zöld kéz :D
2011. nov. 22. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

szivesen. :)

volt valami a lánnyal? érdekelnek a fejlemények. :DD

2011. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de ne a vállát bökdösd meg hanem, khmm... valami más testrészét:DDD
2011. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!