Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? És engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? És engem ez miért idegesit?

Figyelt kérdés

Ha nem birod a nehéz eseteket akkor inkább ne olvasd ezt el.


Kb másfél hónap járás után szakitott velem a barátom. Ez még novemberben volt. Aztán próbáltunk újra összejönni. Én kezdeményeztem, de persze nem lett belőle semmi. Mikor utoljára beszéltünk összevesztünk. Neki barátnője lett és én h könnyebben elfelejtsem töröltem az ismerőseim közül, sőt le is tiltottam (nem facebook-on beszélgettünk) hébe-hóba feljárogatott az oldalamra. Ezt onnan tudom h van egy speciális alkalmazás amely megmutassa h kik léptek fel az oldaladra és mikor.

Láttam h január közepén néha naponta többször is fellépett rá úgy h le volt tiltva. Rendben, levettem a tiltott listáról h megértsem mit akar. Aztán belikeolta az összes szerelmi posztot amit talált nálam, és néhány képem. De nem jelöl be újra ismerősnek és nem is ir. Néha csak felnéz, néha likeol. Nem tudom megérteni ha van barátnője miért érdeklem? Mert nyilván azért látogat az oldalamra h megtudja milyen változás történt?


Lehet h ez hülyeség, de amikor pont úgy érzem h jól vagyok akkor jön és elrontsa. Mintha nem akarná h elfelejtsem.

Ez volt az első kapcsolatom. És nehezen felejtek.


Nincs bocsánat a szerencsétlen nem normális válaszokra. Figyelmeztettelek h nehéz eset vagyok.


2017. febr. 3. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pl azért nézegetem néha volt csajom Facebookját , hogy lássam mivel rontja el az életét. Mondjuk én nem likeolgatok.
2017. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha hiszed ha nem ebben a válaszban én találtam pozitivumot. Kiábránditó... és ettől jobban érzem magam.

De biztosithatok mindenkit akit érdekel nem rontom el az életem.

2017. febr. 3. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Egybk Nemhiszem hogy ő ezért nyomkodná a "like" ot...

Csak simán felakarja magára hívni a figyelmed.

Miért ? lehet felakar vágni a csajával

Lehet azt akarja , hogy írj neki stb


Téged meg azért idegesít mert még mindig akarsz tölle valamit.

2017. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én biztos h nem fogok neki irni. Megigértem h többé nem teszem.
2017. febr. 3. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek figyeled...tílds le és ennyi.

Ha meg tőled akar valamit akkor majd élőben odamegy hozzád és megmondja.

2017. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!