Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít ez?

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Lehet szidni, hogy nincs bennem empátia, de csak engem idegesít az, ha egy nyereményjátékhoz bekommenteli valaki a szánalomra méltó történetét, és elvárja hogy sajnálják, ezáltal ő nyerje meg az nyereményt, és nagyon sok ember meg képes lenne leszedni az oldal üzemeltetőinek a fejét, ha nem a beteg gyerek/gyerek anyja nyeri meg az éppen aktuális nyereményt, amit sorsolással választanak?

2017. jan. 29. 15:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*nem amit, mikor. mikor sorsolással választanak.
2017. jan. 29. 15:35
 2/3 koromarcsi ***** válasza:

Nem csak téged idegesít. Tedd túl magad ezen.

Ha belátnál a kulisszák mögé, akkor nagyon sokszor láthatnád, hogy az egész csak megrendezett, a résztvevők átverése

2017. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minden ilyen nyereménynek már megvan a tulajdonosa, éppen ez az, hogy van, aki ezt nem tudja, és ha valaki nem szimpatizál ezzel az egész "a gyerek betegségével akarok nyerni" dologgal, már ő a világ legaljasabb teremtménye.
2017. jan. 31. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!