Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abból mi sülhet ki, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abból mi sülhet ki, ha a kiszemeltemet (17/l) úgy próbálnám elérni, hogy az egyik barátnőjének írnék?

Figyelt kérdés

Nincs semmiféle ismeretségi átmenet köztünk, másik suliba járok, viszont a kampányukon ott voltam és megpróbáltam volna beszélni vele, de nagyon zavarban voltam és szerintem ezt észre is vehette. Nem volt részem párkapcsolatban a 20 évem ellenére és nem próbálkoztam még személyesen lánynál.

16-18 éves lányok, ti mit szólnátok ehhez? Ha olyan a profil, amin semmi sincs, akkor nagyon gyanakodnátok?

16-22 éves srácok, ti már csináltatok olyat, hogy a kiszemeltetek egyik barátnőjére írtatok rá? Milyen reakciókat kaptatok?



2017. febr. 4. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
20 éves vagy, és ezek alapján azt értem, hogy nincsen tapasztalatod lányokkal. Ez nem baj, de ideje szerezni kicsit, mert 20 évesen legyen benned annyi, hogy nem úgy próbalkozol mint egy félénk 14 éves. Sokkal de sokkal jobb ha személyesen csinálod ezeket a dolgokat. Egyszer kétszer így csinálod, rá fogsz jönni, hogy ez nem lehetetlen, és a lánynál is jobb esélyed lesz, mert nem 6000 módon kerülgeted, hanem odamész és elhívod szépen. Látni fogja rajtad hogy bátor vagy. Ez egy nagy előny. 18f
2017. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szerintem ez rossz ötlet ha személyesen nem is mersz kezdeményezni akkor legalább merj ráírni.
2017. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettőtöknek ment a zöld pacsi!

Kedves 1. kommentelő, jól értelmezted. Ha egyszer leszólítottam már, akkor szerinted hogyan lehetne magabiztosságot és önbizalmat meríteni a következő ilyenre? Mert mostanában megpróbálok minél több olyan ismerősre szert tenni az egyik hobbim által, akik abba a suliba járnak, mint a kiszemeltem. Ezen kívül még megpróbálnék kicsit több időt eltölteni abban a suliban az újdonsült haverok miatt.

Kedves 2. kommentelő, még régebben írtam neki, de nem látta. Mint írtam, nem sokat lehet megtudni a profilomról. És amikor beszéltem vele, akkor elfelejtettem neki bemutatkozni. A kampányos eseményekkor pedig volt egy rossz és sok jó jel a számomra, viszont másik kérdésnél mondták, hogy szerintük az a rossz jel is csupán azért volt, mert hirtelen jött ez neki, meg nem tudott akkor annyira figyelni rám, mivel el volt foglalva. Ha a sulijánál várnám meg, akkor hihetné azt, hogy mondjuk meg akarnám erőszakolni, ezt meg nem akarom, mert így azt a jelzőt, amit kigondolt rám, nem fogom tudni leszedni magamról egy nagyon könnyedén.

2017. febr. 5. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!