Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem ir vissza? (Help...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir vissza? (Help légszi) 😥

Figyelt kérdés

Egy sraccal beszelgetek par hete . Ismerjuk egymast egy suliba jRtunk csak o mar leballagott. Irta hogy szeret meg minden.. aztan csuti ota nem irt visszs..

miert?:(((

(Bocsi a hibakert telorol irtam)


2017. febr. 5. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
mert idegesítő vagy, pár sorral felba*ztad az agyvizem, akkor képelem vele mit művelhettél.
2017. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, amputálni kellett a kezét.
2017. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy történt vele valami? Családtagot nem tudsz véletlen megkérdezni,hogy megtudd mi van vele?
2017. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem.. folyton fent van:))
2017. febr. 5. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:
1-essel értek 1et.
2017. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha látod hogy folyton fent van sajnos nem akar neked visszaírni. Pár hét alatt nem szoktak dobálózni a szeretlek szóval. Ha igazán fontos lennél neki írt volna. Mikor én ismerkedtem a barátommal ő írt nekem 1 hónapon keresztül mindennap persze ez sem teljesen jó de ha igazán szeret ahogy mondta akkor próbálkozna és hajtana hogy megszerezzen téged. Lehet szórakozni akart veled csak és ha így van akkor ne sajnáld mert egy idióta aki csak játszani akart veled.
2017. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Folyton fent vagyok en is azért, mert be van kapcsolva a telefonom. De nincs a kezemben, ezért nem latom az üzenetet.
2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is telefonról vagyok, mégis helyesen írok.

Mellesleg sztem kérdezd meg. Az a legtisztább, mivel így csak folyton azon rágódsz hogy miért nem ír. Meg lehet hogy feleslegesen aggódsz:)

Ezért kell megkerdezni, én is ezt tenném.

16l

2017. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy lepattintás,üdv a körben :)
2017. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem ír vissza, akkor van időd a helyesírási kézikönyv tanúlmányozására.
2017. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!