Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van esély?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy egy lány, aki nem túl vékony, de nem is kövér, annak mennyi esélye van arra hogy jóképű, izmos pasit szerezzen magának? Mennyire fontos nálatok, hohy milyen a barátnötök alakja? Vagy inkább a belső, a viselkedés a meghatározó?

2017. febr. 5. 18:35
 1/4 titkosember4ever válasza:
100%
Hát a jó alak számít,Ha bocsi hogy ilyet mondok nagy a popsid akkor csaggolj sokat a végony has nagy combok a nyerők!
2017. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te is csak egy átlagos liba vagy aki az agyatlan barmokra bukik.
2017. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ironikus... Te a külsőd miatt aggódsz, hogy másik az alapján ítélnek meg. Ezzel párhuzamban, te külsőre különbözteted meg a srácokat. "Engem ne külső alapján ítéljenek meg, de én megtehetem." Kicsit nézz magadba.
2017. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos van esély, ismerek ilyenre több példát is. De romlanak az esélyeid, ha így fogod fel, hogy neked egy jóképű, izmos pasi kell- tehát a külsőségekre mész, míg ő a belsődet nézze. Elég képmutató vagy már bocsi
2017. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!