Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra a valóságban, hogy valaki egy híres emberrel ismerkedjen meg és egy párt alkossanak? (Gúnyolódók kíméljenek! )

Figyelt kérdés
Mondjuk ha valaki látta a Sztárom a párom című filmet, valami olyasmire gondolok. Persze az egy film, ez meg a valóság, ezt én is tudom. Viszont az is igaz, hogy a híres emberek is emberek, nekik is vannak érzéseik, ők is ugyanúgy lélegeznek, esznek, sz.nak stb. mint a többi ember, ők is ugyanúgy járnak étterembe, bevásárolni, szórakozni miegymás. Tehát ha teszem azt ha szerzek egy jól menő állást, aztán kiköltözök Los Angelesbe, és ott elmegyek valami puccos klubba vagy egy drága ruhaboltba, és neadjisten belebotlok egy színésznőbe vagy hasonlóba, és valami úton módon be is jövök neki, akkor nincs semmi akadálya. De a valóság mégsem annyira ezt mutatja, szóval az érdekelne, hogy mi az alapvető akadálya ennek, és hogy igazából mennyi az esély arra hogy ez mégis bekövetkezzen. Tudom hogy nagyon alacsony, de szerintem nem 0. Egyébként a kérdés szigorúan elméleti, szóval a gúnyolódok kíméljenek ha kérhetem a beszólásokkal. Köszönöm.
2017. jan. 11. 14:15
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%
Egy Mónika-show-s celebritással (gy.k. hírességgel) viszonylag könnyű összejönni, úgy... 85-86%-ra saccolom az esélyét.
2017. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

A nagyon híres emberek elszállnak maguktól. Sok a pénzük, a rajongóik, magazinokban és tv-ben szerepelnek. Csak a puccsos bulikba fognak majd járni és egy idő után majdnem mind elkezdik felsőbbrendűnek érezni magukat. Ha rajongókkal fotózkodnak vagy beszélgetnek igazából az is az ő jófejségükről szól. Szerintem egy "átlag embernek" nagyon kevés esélye van, hogy a sztár ne úgy nézzen rá mint egy alsóbbrendű lényre hanem minimum egyenrangúként. Ha felküzdöd magad a csúcsra és neked is lesz sok pénzed stb. akkor már nyilván jobban elfogadnak. Hiába, a hírnév és a pénz mindenkit megváltoztat, azt is aki előtte azt mondta, márpedig ő nem lesz olyan.

Persze ez csak saját vélemény, még soha nem volt alkalmam elbeszélgetni őszintén egy szupersztárral sem.

2017. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
8%
Barátnőm énekesnő (civilben eladó egy ekszerboltban). Barátja a szomszédos presszóban dolgozik. Nincs elszáll a a csaj,nagyon aranyos csaj.
2017. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%
Az ilyen emberek a saját "szintjükről" választanak párt, tehát vagy olyan diplomata kaliberű családból kéne hogy származz, vagy elérned valami hasonlót mint ő. Nem elég az szerintem, hogy munkával gazdag leszel, valamivel ki kell tűnni, ami nem feltétlenül azzal kapcsolatos hogy mennyi pénzed van. Minimum sikeres modellnek kéne lenned például. Egyszerű átlagemberként szerintem viszont egyenlőek az esélyeid a nullával.
2017. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy beülsz ugyanabba az étterembe, mint Jessica Lange vagy más híres nők, még nem lesz közös témátok. És minthogy jellemzően ők is tényleg ugyanolyan emberek, mint mások, ők is magukhoz való párt keresnek. Nem csak anyagilag, hanem műveltségben, ismeretekben, kevdtelésekben stb. Ahogy a Mónika show-t néző árokásó munkás is nehezen lesz jó partnere egy múzeumba járó tanítónőnek - hiába ugyanannyi a fizetésük.
2017. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha minden más szempontot félre teszünk, akkor is pusztán matematikai alapon csekély annak az esélye, hogy hírességekkel találkozz.
2017. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"kiköltözök Los Angelesbe...és neadjisten belebotlok egy színésznőbe vagy hasonlóba, és valami úton módon be is jövök neki"


Kiköltözök Los Angelesbe...

Hát persze!

2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés.


Nézz csak szét a sztárvilágban.

Egy sztár vagy egy másik hírességgel jön össze, vagy már jóval korábban, még a sztársága előtt ismerte meg a párját. Általában. Persze biztosan vannak kivételek, de a kivételeknél is általában az van, hogy a másik fél valamiféle kapcsolatban áll a sztárvilággal (Robert Downey Jr felesége például filmes producer). Vagy a másik fél éppenséggel legalább ugyanolyan gazdag, mint a sztár.



A Sztárom a párom mese habbal.

2017. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mennyi az esély?

Ehhez kell megfelelő társaság, magabiztos fellépés, jó külső, intelligencia és hogy a megismerkedés után egy párt alkossatok, ahhoz össze kell passzolnotok minden szempontból, de ez utóbbi a teljesen átlagos emberekre is igaz.

2017. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

" egy idő után majdnem mind elkezdik felsőbbrendűnek érezni magukat"


A felsobbrenduseg talan tulzas, de valoban tobbek mint egy atlagember... Mit kezdenenek egy atlagemberrel, most komolyan?


Mindenkinek megvan a sajat szintje. En szemely szerint egy szakmailag es anyagilag is sikeres ember vagyok, tobb nyelven beszelek, sportolok, hobbizenelek, es ha elvalnek en sem kezdenek egy 80as IQju takaritonovel vagy bolti eladoval. Ez nem lenezes, egyszeruen mindenkinek megvan a sajat szintje.

2017. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!