Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merem elmondani neki ötlet?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy ti inkább személyesen vagy interneten közölnétek egy olyan lánnyal akit nem imertek de tetszik és hogy mit mondanátok vagy írnátok neki?

2017. febr. 6. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
élőben jobb. DE ne támadd le rögtön úgy, hogy "tetszel". Kezdj el vele először beszélgetni, ismerkedni, aztán a vallomást hagyd akkorra amikor már ismeritek egymást
2017. febr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot. :)
2017. febr. 6. 07:25
 3/10 fgdodesz válasza:
100%
Én is ezt tanácsolnám
2017. febr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Élőben.

Hívd el valahova.

2017. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak mondd el neki bárhol és bárhogyan is! Nekem nagyon tetszik egy srác és ha neten is mondaná el én borzasztóan örülnék neki!

19L

2017. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva aki neten mondja el ráadásul, az élőben az a jó, hogyha szerencséd van, akkor egyből a szátokba is zsákolhatjátok az egyik nyereményt ;D. Ismered őt egyáltalán?

->Ha nem, akkor csak menj oda hozzá valami barom lényegtelen felesleges dologgal mintha csak útbaigazítást kérnél, majd a neved, nincs -e kedved beszélgetni?, oh van remek.. akkor arra gondoltam esetleg találkozhatnánk itt meg ekkor.... rendben köszi, meg majd kéne a számod stb. :D

->Ha igen akkor csak hívd el valahova, és mond meg, hogy egyedül jöjjön aztán a többit már megoldod :D


Sok, sikert ;)

18/F

2017. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2017. febr. 6. 15:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne szégyeld mond meg neki nem lesz abból semmi ha elmondom de ne úgy kezd vele hogy tetszel meg bejösz nekem először beszélgetsz vele kedveskedel kicsit humoros is vagy és a végén elmondod neki
2017. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg eddig jó tanácsokat adtatok. Köszönöm. 😊
2017. febr. 6. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!