Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, vagy inkább hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy lány aki megtetszett,nagyon is és be jelöltem facebookon de törölte a barátkérőt és engedélyezte,hogy többet ne tudjam a bejelölni.

Az hülyeség lenne ezek után,ha személyesen is oda mennék hozzá és elmondanám neki,hogy azért jelöltem be,mert nagyon szimpatkius és csak szerettem volna megismerni?

És így látná,hogy nem vagyok egy szadista perverz állat ,hogy lányokat jelölgetek be.

Szerintetek megérné?



2016. dec. 3. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Megéri. Próba szerencse.
2016. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért utasított el mert nem tetszel neki.. felesleges
2016. dec. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már beszélgettetek ezelőtt egymással? Az nem lehet h vki rosszat mondott rólad neki?
2016. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélgettem még vele semmit csak láttam és megtetszett:)
2016. dec. 3. 19:09
 5/5 Qubi válasza:
Mindenképp beszélj vele személyesen, baj nem lehet belőle, plusz egy jelölésből ő sem tudja hogy most te milyen vagy. Kell az első benyomás keltés. Úgyhogy hajrá. Állj elé és tessék megismerni.
2016. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!